ביקושים חזקים להנפקת המניות והאופציות של ביג בבורסה

ביקוש של כ-246 מיליון שקל בשלב המוסדי של הנפקת מניות החברה, שהחליטה לגייס 100 מיליון שקל מהמוסדיים

מנכ"ל ביג , איתן בר זאב / צילום: תמר מצפי
מנכ"ל ביג , איתן בר זאב / צילום: תמר מצפי

חברת מרכזי הקניות ביג מדווחת על ביקושים של כ-246 מיליון שקל בשלב המוסדי של הנפקת מניות וכתבי אופציות סדרה 3 - ביקושי יתר של פי 2.5 מהסכום אותו גייסה החברה בשלב המוסדי.

במסגרת המכרז המוסדי הוצעו יחידות הכוללות כל אחת 10 מניות ו-5 כתבי אופציה בדרך של מכרז על המחיר שלא יפחת מסכום של 1,960 שקל. השלב המוסדי של המכרז נקבע על מחיר של 2,010 ש', שיהווה בהנפקה לציבור את המחיר המינימלי. המחיר גבוה בכ-2.5% ממחיר המינימום וגבוה בכ-3.8% ממחיר השוק של המניה בבורסה.

את ההנפקה הוביל קונסורציום חתמים בראשות לידר הנפקות, הכולל גם את לאומי פרטנרס, ברק קפיטל, רוסאריו, מנורה מבטחים וכלל חיתום. יעקב אקילוב שימש כיועץ החברה להנפקה.

בין המוסדיים שהשתתפו בהנפקה ניתן למנות את הראל ביטוח, מיטב דש, פניקס, אקסלנס, מגדל ביטוח,מנורה איילון ביטוח, בראק קפיטל, אלטשולר שחם ועוד.

"החברה מודה לציבור המשקיעים שהביע פעם נוספת אמון בחברה ובפעילותה המתבטא, בין היתר, בביקושים הגבוהים מצד הגופים המובילים בשוק ההון הישראלי", מסר איתן בר זאב, מנכ"ל ביג. "גיוס ההון צפוי להגדיל את היקף המסחר במניות החברה ולחזק את בסיס ההון שלה. בנוסף, הגדלת הנזילות תאפשר האצה של תוכניות הפיתוח והצמיחה של החברה".

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988