תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

ראש עיריית ניו יורק יגיע לביקור ראשון בישראל

ביל דה בלאסיו ישהה בירושלים ויהיה הנואם המרכזי בוועידת ראשי הערים שתערך בעיר ■ הביקור יוצא אל הפועל תודות לסיוע של היזם ואיש העסקים אליעזר גרוס

 

 

ביל דה בלסיו- ראש עיריית ניו יורק / צילום: רויטרס
ביל דה בלסיו- ראש עיריית ניו יורק / צילום: רויטרס

ראש עיריית ניו יורק, ביל דה בלאסיו, יגיע לביקור ראשון בישראל מיום ו' ה-16.10 ועד יום א' ה-18.10. הביקור אושר ע"י מועצת העיר ניו יורק ויוצא לפועל תודות לתרומתו של היזם ואיש העסקים אליעזר גרוס, יו"ר קבוצת ההשקעות בסדנו וחברת סקייסייבר, המתמחה בפיתוח מיזמים חדשניים משלב הרעיון ועד היציאה לשוק ופתרונות בתחום הביטחון האישי.

במהלך ביקורו ישהה ראש העיר בירושלים. הוא ישמש הנואם המרכזי בוועידת ראשי הערים הנערכת בעיר על ידי הקונגרס היהודי אמריקאי. דה בלאסיו ידבר על נושא האנטישמיות במערב וכיצד על ערים בעולם להתמודד עמה. דובר מטעמו מסר כי "אנטישמיות וביטחון הם נושאים שיש בהם עניין לתושבי העיר ניו יורק".

כאמור, הביקור ממומן ע"י מספר גורמים וביניהם אליעזר גרוס שהגדיר אותו כ"מתנה לירושלים". "לכבוד הוא לי להצטרף לראש העיר דה בלאסיו במאבקו באנטישמיות ובקריאה לסובלנות",  אמר גרוס, "האופן בו ניו יורק מגנה על הקהילות השונות בה כנגד שנאה יכול להוות מודל לערים אחרות. אני מחכה בכיליון עיניים לביקור ולהתרשמות של ראש העיר מירושלים", הוסיף.

צרו איתנו קשר *5988