הסטארט-אפ הישראלי שיסייע לכם לקבל החזרי מס מהמדינה

הכירו את Finupp - שירות חדש שנועד לעזור לכל ישראלי להשיג החזרי מס, בצורה מהירה, ללא ביורוקרטיה ומילוי טפסים, ומבלי לצאת מהבית

החזרי מס, רשות המסים, שכירים, כסף/ צילום:  Shutterstock/ א.ס.א.פ קרייטיב
החזרי מס, רשות המסים, שכירים, כסף/ צילום: Shutterstock/ א.ס.א.פ קרייטיב

בדוח של מבקר המדינה שפורסם רק לפני כשבועיים נחשף נתון מדהים לפיו רשות המסים חייבת מיליארדי שקלים לציבור השכירים בישראל, אחרי שגבתה מס ביתר לאורך שנים. הכשל הזה הוא הטריגר להקמת הסטארט-אפ הישראלי Finupp שנועד לעזור לכל אחד מאיתנו להשיג את החזר המס שלו, מבלי להסתבך בבירוקרטיה ומילוי טפסים, ומבלי לצאת מהבית.

הסטארט-אפ שדואג שרשות המסים תחזיר את הכספים שהיא חייבת לכם הוקם לפני כשנה על ידי אסף רגב, ליאור אלבק ודני זילברשטיין, יזמים בעלי ניסיון עשיר בתחומי מיסוי וטכנולוגיה. לשירות נרשמו כבר 15 אלף משתמשים שקיבלו החזרי מס בהיקף כולל של 2.5 מיליון שקל ועל פי החברה הפוטנציאל גבוהה בהרבה.

Finupp הוא אחד מתוך ארבעה סטארט אפים מבטיחים ויוצאי דופן, שזכו בתחרות Smartup3 המתקיימת זאת השנה השלישית על ידי "גלובס" ובנק הפועלים. הסטארט-אפים הזוכים יקבלו חבילת הזנק מבנק הפועלים, הכוללת חשבון היי-טק של פועלים היי-טק בתנאים מועדפים ומענק בסך 20,000 שקל, וכבונוס יזכו בליווי של בנקאי פועלים היי-טק והיועצים הבכירים מהחממות והאקסלרטורים המובילים בישראל - והכל תחת סיקור מיוחד של "גלובס".

Finupp ילווה על ידי חממת Moneta Seeds והוא כרגע מגייס כסף על מנת לזרז את החדירה לשוק האנגלי במהלך שנת 2016.

צרו איתנו קשר *5988