איך לענות לאנשי ה-BDS בשתי דקות?

אם מישהו מחרים את ישראל בשם ערכים דמוקרטים ליברליים רימו אותו, או שהוא עצמו הרמאי

14.03.2016, 17:29 דרור הלוי

*** הכתבה בשיתוף העיר החדשה

Read this article in English here

הגוש האסלאמי ערבי מתפרש על 20 מיליון קמ"ר וחיים בו 900 מיליון בני אדם, פי 1,000 בגודל השטח והאוכלוסייה מישראל.

הוא מונה עשרות מדינות דיקטטוריות. ישראל הקטנה היא דמוקרטיה, אבל יש ארגונים שבשם ערכים ליברלים דורשים להחרים דווקא אותה.

בגוש האסלאמי מנצלים ילדים, בישראל מחבקים אותם.

בגוש האסלאמי הנשים חסרות זכויות, ברובו אסור להן להראות את פניהן, לנהוג ברכב, ללכת לבד לקניון, נשים וילדות נאנסות נרצחות ונמכרות לעבדות כסחורות. בישראל מנכ"ל הבנק הגדול ביותר היא אישה, נגידת הבנק המרכזי היא אישה בראש בית המשפט העליון עומדת אישה.

בגוש האסלאמי ערבי מענים ורוצחים בעלי נטייה הומו לסבית, בישראל הם כוכבי טלוויזיה נערצים, תל אביב נבחרה לעיר המומלצת בעולם לטיולים של חברי הקהילה הגאה.

בגוש האסלאמי ערבי מתעמרים בנוצרים יהודים ומיעוטים דתיים אחרים. הם נדרשים להמיר את דתם, מגורשים ונרצחים. בישראל הקהילה המוסלמית גדלה, הבהאיים בונים מקדשים, אתרי הנצרות מוגנים וזוכים לביקור של מיליוני צליינים.

ישראל מאוימת על ידי הערבים, אבל הדמוקרטיה האיתנה שלה אפשרה לשופט ערבי לשלוח נשיא יהודי לכלא. בדמוקרטיה הישראלית יכול ח"כ ערבי לנהל את ישיבת הפרלמנט ולזרוק מדוכן הנואמים שר בממשלה.

בישראל יש חופש דיבור, חופש אקדמי ושבעה זוכי פרס נובל במדעים מ-2002 עד היום, היא מרכז מדע והיי טק עולמי. בעולם המוסלמי כל אלה לא קיימים.

לישראל יש בעיות, היא אינה מושלמת וחלק מהביקורת עליה מוצדקת, אבל היא בוודאי אחת המדינות המתקדמות וההומאניות בעולם, הרבה יותר מהגוש האסלאמי אבל לא רק. פוטין פועל נגד הקהילה הגאה, הסינים מדכאים מיליוני טיבטים, ארדואן בונה ארמונות וכולא עיתונאים, בצרפת אסור לאשה מוסלמית ללכת עם בורקה והשוויצרים הצביעו נגד בניית צריחי מסגדים... אז אם מישהו מחרים את ישראל בשם ערכים דמוקרטים ליברליים רימו אותו, או שהוא עצמו הרמאי.

ישראל נמצאת במלחמת תודעה, כל אזרח עם מקלדת או כרטיס טיסה יכול לסייע, אל תחכו לממשלה.

לכל הכתבות לחץ כאן >>