אר.אר מדיה תעביר את שידורי יורו 2016 בכדורגל לכל העולם

RRmediaהחברה תשתף פעולה עם ספקית שירותי השידור המובילה בצרפת על מנת להציע לרשתות שידור ויצרני תוכן שירותי מדיה דיגיטלית במשחקי Euro 2016

12.04.2016, 15:45

חברת אר.אר מדיה, ספקית שירותי הניהול והפצת תוכן דיגיטליעבור רשתות טלוויזיה ורדיו בכל העולם, הודיעה כי חברה לספקית שירותי השידור המובילה בצרפת, WTS Live, על מנת להציע לרשתות שידור, חברות חדשות, יצרני תוכן וסוכנויות ספורט סל מקיף של שירותי מדיה דיגיטלית במשחקי אליפות אירופה בכדורגל - UEFA Euro 2016.

אבי כהן / צילום: יח"צ

שירותי המדיה יכללו, בין היתר, צלמים, מנהלי הפקה וצוותים טכניים שיהיו נוכחים באיזור המגרש בעת המשחקים, כמו גם שירותי תמיכה 24 שעות ביממה ב-10 הערים והאצטדיונים שיארחו את המשחקים ברחבי צרפת.

אר.אר-מדיה ו-WTS שילבו את שירותיהן ואת כוח-האדם שלהן על מנת לספק חבילות מדיה מקיפות, הכוללות העברת שידורים מוקלטים או בשידור חי, הפצה והפקת תוכן עבור רשתות שידור בכל העולם, על גבי פלטפורמות מרובות בקונפיגורציות שונות.

שירותים נוספים כוללים עמדות שידור בפריז, המאפשרות מיקומי מצלמה ושירותי סטודיו חיצוני. זאת, בשילוב היכולת לספק צוותי צילום באיזור נהר הסיין ואתרים אחרים בפריז, כולל צילום אירועים מיוחדים ברחבי העיר. כל אלה מאפשרים הכנסת תוכן נוסף בעל ערך בידורי לשידורי הכדורגל, כחלק מחבילת אירועים בולטים במהלך המשחקים.

צרו איתנו קשר *5988