תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

מהו פתרון ה"מולטי", וכיצד הוא מייעל את עבודת היצואן והיבואן?

עבודה מול מומחה, המשמש איש קשר מטעמכם לאורך כל שרשרת האספקה ומול הרשויות, מקלה על עבודת היצוא-יבוא ומתורגמת לשקט תעשייתי

רונן כהן / צילום: פוקסי מדיה
רונן כהן / צילום: פוקסי מדיה

*** הכתבה בשיתוף פוקסי מדיה

כמה זמן אתה מבזבז על עבודה מול ספקים שונים?
דמיינו את הסיטואציה בה אתם מגיעים לקופת הסופר עם קילו עגבניות ושמפו. הקופאית מעבירה את השמפו אבל את העגבניות תצרכו לקנות בקופה אחרת. נשמע אבסורד נכון? אבל מי מאיתנו לא מכיר את תופעת "חכה אני אעביר אותך לנציג שמטפל בזה". כאשר מדובר בעסקים המתבססים על יבוא ויצוא, ועל סוגי משלוחים שונים, זו הופכת להיות תופעה של ממש - הפוגעת בניהול הזמן ושיש לה משמעויות כלכליות.

 

כל הפתרונות תחת קורת גג אחת, עם מומחה אחד
בין אם מדובר במעטפה אקספרס או במכולה ימית כדאי שכל הפתרונות שלכם יהיו תחת קורת גג אחת ויצוות להם מומחה לאורך כל שרשרת האספקה; חשוב שתהיה לכם אפשרות לעבוד מול איש קשר אחד שיידע לתת לכם את כל התשובות על הצד התפעולי וגם המנהלי. פתרון "המולטי" נותן לך אפשרות לעבוד מול נציג מומחה אחד שלמעשה הופך להיות איש הקשר שלכם מול כל הגורמים, מכיר את אופי העבודה שלכם, את הצרכים הייחודיים שלכם ובעיקר- יודע להתאים את הפתרונות הלוגיסטיים המתאימים.

מסלול פתרונות אחד חוסך זמן בכסף
עבודה מול איש קשר אחד קבוע עבור כלל הפעילויות של הלקוח מספקת פתרונות מקצה לקצה, ומתאימה בעיקר לעסקים בסדר גודל בינוני אשר מעוניינים להגדיל את נפח הפעילות שלהם ולייעל אותה. במישור הטכנולוגי פתרון המולטי מאפשר צפייה בכל סוגי המשלוחים שלכם על מסך אחד. הוא אף מסייע בניתוב יעיל של המשלוחים במסלולים השונים, תוך נגישות ושקיפות מלאה אודות מיקומם. כל אלה מתורגמים בסופו של דבר לשקט תעשייתי וחיסכון בזמן ובכסף.

להתייעצות עם מומחים לחצו כאן >>

צרו איתנו קשר *5988