תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

כיצד לאתר הזדמנויות עסקיות ולהוציא אותן לפועל באופן מיטבי?

עולם היזמות העסקית מאופיין בתחרותיות מתמדת וניצול חלון הזדמנויות יעשה את ההבדל בין רעיון טוב לכזה שגם יתממש

כפיר לוצאטו / צילום: יח"צ
כפיר לוצאטו / צילום: יח"צ

*** הכתבה בשיתוף פוקסי מדיה

כיצד מוצאים הזדמנויות עסקיות?
כל אדם אשר הצליח בעולם היזמות העסקית יידע לספר על החשיבות של איתור ומימוש הזדמנויות עסקיות. אך פעמים רבות יזמים, בעיקר בתחילת דרכם, לא מכירים לעומק את השוק ואת השחקנים האחרים - אלה שיוכלו לסייע בנקודות התורפה ולמנף את נקודות החוזקה. כיוון שמדובר בשוק תחרותי, החמצה של הזדמנות עסקית יכולה להוות את ההבדל בין רעיון טוב לרעיון מצוין שגם יוצא לפועל.

 

סיוע בפיתוח עסקי לגיבוש צוות מנצח
סיוע בפיתוח עסקי על ידי מומחים בעלי ניסיון מסייע באיתור אותן הזדמנויות עסקיות. בין אם מדובר במציאת לקוחות פוטנציאלים, שותפים אסטרטגים בארץ או בחו"ל, יצירת קשרים, מיסחור טכנולוגיות, מכירת פטנטים, הענקת רישיונות ועוד. עסק מצליח צריך לגבש צוות מקצועי ותשתית עסקית שתיתן מענה לתחומי העיסוק המרכזיים שלו. אולם, לא כל מה שנראה כהזדמנות עסקית באמת תואם את מצב הפיתוח של הטכנולוגיה שלנו. כניסה להרפתקה בזמן הלא מתאים עלולה להביא לתוצאות שליליות מאד, לכן יש להביט על הזדמנויות אלה בעניים פקוחות.

הזדמנויות עסקיות כמפתח להצלחה
במקרים רבים חשוב לשתף את השותף העסקי הפוטנציאלי בצורה גלויה לגבי הפוטנציאל וגם הקשיים האפשריים. המידע שגוף מעוניין יכול לתרום למיזם שלכם עשוי להיות בעל חשיבות עליונה. חזון משותף יוצר מוטיבציה ומאפשר לכל אחד מהשותפים לקדם את העסק באפיקים השונים ובתחומים בהם הוא חזק. לכן, סיוע בפיתוח עסקי יכול לפתוח דלתות להזדמנויות עסקיות שישמרו על האינטרסים של היזם ויובילו אותו להצלחה.

למידע נוסף לחצו כאן >>

צרו איתנו קשר *5988