*** הכתבה בשיתוף פוקסי מדיה

הוצאות היבוא כבדות? כיצד תוכלו לצמצם אותן?
זוכרים את משחק הטטריס? מכירים את תחושת הניצחון כשמגיע החלק שכל כך חיכינו לו בדיוק בזמן? ואם הוא לא הגיע? אפשר לומר שהמשחק נגמר. לצערנו הרבה עסקים מרגישים כך בעולם האמיתי של המשלוחים, בעיקר בתחום היבוא - שלעתים מתנהל כמעין פאזל. כאשר אנו מייבאים והספק שלנו אורז או שולח את המוצר בצורה לא מתאימה, אנחנו עלולים להיגרר להוצאות יבוא גדולות ולעיכובים מיותרים. לפעמים שינוי קטן יכול לעשות הבדל גדול, לדוגמה - אם אתם מקבלים מספר משלוחים קטנים בכל בשבוע, אולי אפשר לרכז אותם ולעבור למשלוח אחד גדול פעם בחודש?

 

פתרונות המותאמים למשלוחים גדולים
פרייט (freight) הוא שילוח אווירי או ימי של משלוחים גדולים - מטענים - אשר לרוב מסודרים על גבי משטח. יש בו מחירי מינימום שנקבעים ע"פ משקל ונפח, כלומר 5 ק"ג או 20 ק"ג הם אותו הדבר וכך גם מבחינת הנפח המנוצל על המשטח. לכן לצורת האריזה ולסידור יש משמעות קריטית. פתרונות הפרייט מותאמים לצרכי הלקוח ומאפשרים לעסק לנתח את הוצאות השילוח ולראות כיצד ניתן לייעל אותן.

פתרונות שילוח כמפתח לייעול העסק
למשלוחי פרייט יתרונות רבים לצד עלויות זולות יחסית, אולם לעתים כדאי לבחון מסלולים נוספים. אם תבחרו ספק שמעניק את כל פתרונות השילוח תחת קורת גג אחת, תוכלו להיות בטוחים שהמשלוחים שלכם לא נשארים בכוח במסלול שאינו תואם לצרכים. אם תיערכו מראש ותקבלו את הייעוץ המקצועי הנכון, תוכלו לקבל עבור כל משלוח את המסלול המתאים לו ביותר. אז אל תחכו לחלק הנכון שאולי יגיע - תדאגו שיבוא אליכם בזמן.

להתייעצות עם מומחים לחץ כאן >>