תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

כמה עצות לבחירה נכונה של סוכן ביטוח

כיצד תוודאו שסוכן הביטוח פועל למענכם ומספק לכם את מלוא השירות

 חיים אילוביץ/פוקסי מדיה
חיים אילוביץ/פוקסי מדיה

***הכתבה בשיתוף פוקסי מדיה

אנשים רבים לא מודעים לתנאי הביטוח ואיזה הגנות הוא מספק
ביטוח הוא דבר חשוב - את זה כולם יודעים. תשלום פרמיה לחברת הביטוח תמורת הגנה במקרה בו מתממש הסיכון, ביטוח חובה לרכב וביטוח פנסיוני הם דוגמאות לסוגי ביטוח שאנו מחויבים לעשות. לכל אדם יש את הזכות לבחור ביטוחים נוספים הנובעים מצרכיו להגנות פיננסיות על חייו ועל רכושו. הבעיה היא שלמעט גובה התשלום או הפרמיה אין לאזרח דרך אובייקטיבית ואיכותית להשוות בין ההצעות השונות. כלומר, מה בדיוק הביטוח שלי מכסה?

 

לתקן בדיעבד זה קשה, לכן בחרו סוכן ביטוח מראש בצורה נכונה וחכמה
אז איך נדע מהן ההצעות המתאימות ביותר? נבחר סוכן ביטוח טוב. כיצד? דבר ראשון בדקו שהסוכן יכול לספק שירות בכל חברות הביטוח ובתי ההשקעות וכן שאינו בבעלות גוף מוסדי כזה או אחר. בדרך זו תבטיחו כי הוא פועל בצורה אובייקטיבית ואינו מוטה לפעילות מול חברה מסוימת. זו הוכחה לכך שהוא פועל לטובתכם. זכרו! אתם הלקוחות. דרשו לראות דוגמאות למקרי הצלחה, בדקו אם הוא משתתף באופן קבוע בהשתלמויות מקצועיות ומעודכן בנעשה בשטח. רגע לפני הבחירה, בררו מהי אמנת השירות שלו כלפיכם? ורק אז תחליטו אם מתאים לכם.

בחירה של סוכן ביטוח חשובה לחסכון הפנסיוני שלך ולהגנה הפיננסית
עולם הביטוח מורכב מאותיות קטנות, כאלה שרק סוכני ביטוח מקצוענים טורחים לקרוא. כאשר אתם הולכים לרופא, אתם מספרים לו על הסימפטומים והוא זה שמזהה את שורש הבעיה בעזרת כל הידע והניסיון העומדים לרשותו ומציע פתרון. כך גם סוכן ביטוח, אתם מפרטים על הצרכים שלכם, מצב בריאותכם או רכושכם ורצונותיכם והוא מתאים לכם הגנות פיננסיות נכונות ומקיפות. אגב, רופא טוב לא ישלח אתכם לסוכן ביטוח טוב, אבל סוכן ביטוח טוב ידאג שבמקרה הצורך... הבנתם את הרעיון. 

להתייעצות עם מומחה לחץ כאן >>

 

צרו איתנו קשר *5988