תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

משלוחי אקספרס לעסקים: לעמוד בדד-ליין עם מרווח נשימה

בשנים האחרונות משלוחי אקספרס הפכו לזמינים וזולים ומספקים לבעלי עסקים פתרונות שילוח מהירים ומגוונים

רונן כהן / צילום: פוקסי מדיה
רונן כהן / צילום: פוקסי מדיה

*** הכתבה בשיתוף פוקסי מדיה

מסירת המשלוח בחו"ל עוד לפני הדד-ליין
דד-ליין הוא אתגר מוכר לכל בעל עסק - כשמדובר במשלוחים לחו"ל, החבילה שלכם חייבת להגיע ליעד בזמן מוגדר, אחרת היא מאבדת מערכה. אבל לפני שמתחילים לשלוח אקספרס לחו"ל, חשוב לענות על מספר שאלות: כמה מהר המשלוח צריך להגיע? מה הגודל, הנפח או המשקל שלו? לדחיפות המשלוח ולאריזה תואמת יש חשיבות מכרעת בכל הנוגע למחיר. בנוסף, בדקו האם יש לכם אפשרות למעקב אחרי החבילה? או מתי הטיסה יוצאת? שימו לב, טיסה הממריאה מוקדם מידי, כשמשלוח עדיין לא מוכן - עלולה לגרום לכם להפסיד יום עבודה שלם.

 

משלוחי אקספרס- הטכנולוגיה עושה את ההבדל
בין אם מדובר במעטפה או בחבילה גדולה שחייבות להגיע ליעד בחו"ל ומהר, משלוחי אקספרס הם הפתרון. שירות זה שינה את פניו בשנים האחרונות והפך לזמין, זול וטכנולוגי יותר. לא כולם יודעים, אך בטווחי משקל מסוימים, לעתים משתלם יותר לשלוח דווקא בשירות האקספרס ולא בשילוח אווירי. חשוב לוודא שקיימת בחירה בין רמות שירות שונות, המוכרעות על ידי השאלה עד כמה דחוף המשלוח. במקרים דחופים ניתן למסור את החבילה בחו"ל למחרת בבוקר אפילו עוד לפני הקפה, ולא פחות חשוב - על מנת שתוכלו לעקוב בכל רגע נתון אחר סטטוס המשלוח - חשוב שתוודאו כי החבילה נמצאת בידיים של ספק אחד לאורך כל הדרך.

מצליחים לעמוד בדד - ליין עם מרווח נשימה
בכל הנוגע למשלוחים, במיוחד בעלי זמני מסירה מוגדרים, המעקב אחר המשלוח מעניק לכם שקט תעשייתי, על כן אל תוותרו על אישור מסירה אלקטרוני! אישור זה יוכל לשמש אתכם בהמשך למקרה שתתעורר בעיה. עם טיסות שיוצאות בלילה וכמעט בכל ימות השבוע תוכלו להרוויח זמן עבודה יקר. בשורה התחתונה, שקיפות ומגוון אפשרויות של זמני מסירה מאפשרים לכם לקבל את התמורה הטובה ביותר למחיר.

להתייעצות עם מומחים לחצו כאן >>

צרו איתנו קשר *5988