כיצד תערכו אופטימיזציה של ניהול מלאי בעסק שלכם?

מחסנים בינלאומיים במיקור חוץ, המתממשקים למערכת המחשוב בעסק שלכם, מאפשרים לתכנן מלאי, לאזן ולחדש אותו בזמן אמת

רונן כהן / צילום: פוקסי מדיה
רונן כהן / צילום: פוקסי מדיה

***הכתבה בשיתוף פוקסי מדיה

ניהול לוגיסטי שאינו תואם לסטנדרט המוצר
המסחר הגלובאלי ממשיך לצבור תאוצה ובאופן טבעי הוא נשען יותר ויותר על עולם הלוגיסטיקה. אם העסק שלכם מספק מערכות וציוד טכנולוגי מתקדם, הלקוחות שלכם מצפים שהציוד יתוחזק ויישלח אליהם בדרך היעילה ביותר שתתאים לחוויה דיגיטלית מתקדמת. אך מה קורה כשהמחסנים הלוגיסטיים ודרך המשלוח אינם תואמים לסטנדרט של המוצר שלכם?

ניהול לוגיסטי באמצעות טכנולוגיה ומערכות מתקדמות
בעזרת מערכות IT מתקדמות המתממשקות במגוון פלטפורמות למערכת המחשוב בעסק שלכם ניתן לתכנן מלאים, לזהות מלאי עודף, לאזן ולחדש את המלאי בזמן אמת. המערכת תציג ניתוח נתונים מקיף הכולל מעקב מלא מהשלב הראשון של הייצור ועד שהמוצר מגיע ליעד. במידה ויש תקלה בפס היצור של המפעל שלכם, מחסנים במיקור חוץ גם יכולים לאחסן עבורכם מלאי של חלפים או להזמין את החלק החסר במשלוח אקספרס מחו"ל שיגיע אליכם כבר למחרת בבוקר.

הרחבת הפעילות העסקית ומקסום היתרונות התחרותיים
מיקור חוץ של ניהול מחסנים לוגיסטיים מאפשר אופטימיזציה של ניהול מלאי. דיוק בהזמנות, ספירות מלאי חכמות, ניצול אופטימלי של משאבים וגמישות בזמני ביצוע. כמו כן, מיקור חוץ ממזער את ההשקעה העצומה הכרוכה בניהול מחסן וחוסך משאבים רבים. מחסנים בינלאומיים המתממשקים לרשת הפצה גלובלית יאפשרו לעסק שלכם לחדור לשווקים שלא הגעתם אליהם בעבר, להרחיב אותם ולמקסם את היתרונות התחרותיים שלכם.

להתייעצות עם מומחים לחצו כאן >>

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988