אלביט מערכות: חוזה של כ-30 מיליון דולר לאספקת כוונות תרמיות לרובים

אלביט מערכותהמוצר פורץ הדרך שיסופק למשרד ההגנה האוסטרלי נחשב כמוביל מסוגו בתחום זה בשל ממדיו הקטנים, משקלו, יכולותיו וביצועיו המבצעיים במשימות יום ולילה

19.04.2016, 11:45

אלביט מערכות הודיעה היום כי החברה הבת שלה באוסטרליה זכתה בחוזה ממשרד ההגנה האוסטרלי, בהיקף של כ-30 מיליון דולר לאספקת כוונות מדגם XACT th 65 ממשפחת הכוונות התרמיות של אלביט מערכות.

המוצר פורץ הדרך נחשב כמוביל מסוגו בתחום זה בשל ממדיו הקטנים, משקלו הקל (רק 450 גרמים) ויכולותיו וביצועיו המבצעיים המעולים, במשימות יום ולילה. החוזה, שהוא חלק מפרויקט Land 125 , יבוצע במשך שנתיים.

אלביט מערכות כבר מספקת למשרד ההגנה האוסטרלי מערכות תקשו"ב (שליטה, בקרה ותקשורת) ונמצאת בעיצומו של תהליך האינטרגציה של מערכות אלה עם סנסורים שונים.

בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות אמר כי "אוסטרליה היא שוק חשוב מאד עבור אלביט מערכות ואנו גאים מאד על קבלת חוזה זה, המקנה לצבא אוסטרליה יכולת חדשה ופתרונות רשת מתקדמים טכנולוגית ומוכחים מבצעית". הוא הוסיף כי "כאינטגרטור הראשי של מערכות ניהול קרב, אנו מקווים לשלב את הכוונת התרמית החדשה עם מערכת התקשוב של הצבא האוסטרלי ולספק גם יכולות מודיעין נוספות שייושמו במערכת".

צרו איתנו קשר *5988