פלטפורמת המובייל של מג'יק שימשה לפיתוח מערכת של קבוצת אורתם-מליבו

מג'יקמערכת ניהול פרויקטי הבנייה של קבוצת אורתם-מליבו, המאפשרת לצוות בשטח לנהל את הפרויקט באמצעות טאבלטים, מייצרת לחברה חיסכון של 25% בכוח האדם 

18.05.2016, 11:36

מג'יק ישראל הודיעה היום כי פלטפורמת המובייל שלה שימשה לפיתוח מערכת ניהול פרויקטי הבנייה של אורתם-מליבו‎.

האפליקציה של אורתם-מליבו מייצרת לחברה חיסכון של 25% בכוח-האדם על ידי כך שהיא מאפשרת לצוות בשטח לנהל את הפרויקט באמצעות טאבלטים, תוך תקשורת שוטפת ומיידית עם כל הגורמים המעורבים.

לדברי אריק מיפנו, מנהל מג'יק ישראל, "אנו רואים מגמה דומיננטית בקרב לקוחותינו, של אימוץ המובייל גם בתהליכי עבודה מורכבים של הארגון ולא רק שימוש באפליקציות 'קלילות'.

יותר ויותר ארגונים חושפים מידע ותהליכי עבודה הקיימים במערכות הליבה של הארגון למובייל ואנו מאפשרים חיבור של המובייל למערכות הליבה, בלוחות הזמנים הקצרים ביותר המקובלים בתעשייה, לצד חיסכון משמעותי בכסף וכוח אדם", סיכם מיפנו.

האפליקציה, שפותחה והוטמעה עם שותפתה של מג'יק - חברת תירוש מערכות מחשוב, מאפשרת לאנשי השטח ולמתאמי השינויים של קבוצת אורתם-מליבו לנהל, באמצעות מכשירי טאבלט, מעקב אחר התקדמות פרויקטים מכל מקום ובזמן אמת - לעמוד בלוחות הזמנים ובנוהל עבודה אחיד וליצור תקשורת שוטפת ומיידית עם כל הגורמים בפרויקט.  כמו כן, באפשרותה לעדכן את הדיירים בזמן אמת בנוגע להתקדמות הפרויקט באופן המגביר את השקיפות לגבי לוחות הזמנים שנקבעו ועל ידי כך מספקת להם שקט נפשי בנוגע לפרויקט.

האפליקציה החדשה אף מסנכרנת בין מערכות המידע השונות ומספקת לאורתם-מליבו סביבת עבודה אחידה לניהול פרויקטים במובייל באופן עצמאי וללא תלות בגורמים השונים הרבים הכרוכים בפרויקט (יזם, דיירים, ספקים וכיוצא בזה). התממשקות האפליקציה עם מערכת הכספים ועם מסד נתוני הדיירים מאפשרת אף שליחת מסרוני SMS מהחברה לצוות האתר ולדיירים.

צרו איתנו קשר *5988