קולפלנט: ד"ר אברהם (אברי) הברון מצטרף לדירקטוריון החברה

קולפלנטהברון כיהן כמנכ"ל פרולור ביוטק וכדירקטור עד למכירתה לחברת אופקו בשנת 2013 ■ כיום הוא מכהן כדירקטור בחברות הציבוריות קמהדע ומדיוונד ובשורה של חברות ביוטכנולוגיה פרטיות

23.05.2016, 10:17

קולפלנט העוסקת בפיתוח וייצור מוצרים רפואיים על בסיס קולגן אנושי, הודיעה על מינוי ד"ר אברהם (אברי) הברון, לדירקטור בחברה.

ד"ר הברון מביא עימו למעלה מ-36 שנות ניסיון בתעשיית הביוטכנולוגיה. בעברו הוא כיהן כמנכ"ל פרולור ביוטק וכדירקטור, משנת 2005 ועד למכירתה לחברת אופקו בשנת 2013.

במהלך כהונתו הוביל והפך את פרולור לחברת ביוטכנולוגיה ורטיקלית המפתחת מוצרים רפואיים מגוונים.

כיום מכהן ד"ר הברון כדירקטור בחברות הציבוריות קמהדע, מדיוונד ובחברות ביוטכנולוגיה פרטיות.

לד"ר הברון תואר Ph.D. בכימיה ממכון ויצמן ברחובות, תואר שני ( M.Sc) בכימיה אורגנית מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר ראשון בכימיה ובפיזיקה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

ד"ר הברון נמנה על גרעין המייסדים של חברת אינטרפארם, החברה-הבת של מרק סרונו, בה כיהן בין השאר כמנהל מחקר ופיתוח בין השנים 1980-1987. הוא אף כיהן כסגן נשיא לייצור ופיתוח תהליכים בחברת ביוטכנולוגיה כללית בע"מ בין השנים 1987-1999. משנת 1999 ועד שנת 2003 שימש סגן נשיא וסמנכ"ל הטכנולוגיות בחברת כלל תעשיות ביוטכנולוגיה בע"מ.

יחיאל טל, מנכ"ל קולפלנט, מסר כי "אנו שמחים על הצטרפותו של ד"ר הברון לדירקטוריון החברה. ניסיונו רב השנים בתחום הביוטכנולוגיה, שוק ההון ובמיזוגים ורכישות יתרום משמעותית לצוות הניהול הבכיר של החברה".

צרו איתנו קשר *5988