סומוטו: ההכנסות בחודשים אפריל-מאי הסתכמו ב-7.4 מיליון דולר

סומוטומנכ"ל החברה: "התוצאות המקדמיות שדיווחנו מציגות קצבי צמיחה טובים מקצבי הצמיחה ברבעון הראשון, בין השאר הודות לרכישה של טרסר שביצענו בינואר השנה והצמיחה בפעילות הפרסום בווידאו"

07.06.2016, 11:13

חברת התוכנה הישראלית, סומוטו, פרסמה היום (ג') את הערכותיה לתוצאות הפעילות בחודשים אפריל-מאי השנה. 

להערכת החברה, הכנסותיה בחודשיים הראשוניים של הרבעון השני של 2016 הסתכמו ב-7.4 מיליון דולר.

עוד מציינת החברה כי הרווח התפעולי לפני הפחתות (EBITDA) במהלך התקופה יסתכם בלפחות 3.1 מיליון דולר.

קצב ההכנסות והרווח התפעולי במונחים רבעוניים, גבוהים משמעותית מההכנסות של 9.8 מיליון דולר ורווח התפעולי (לפני הפחתות) שעמד על 3.5 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2016, ומהכנסות של 6.7 מיליון דולר ורווח תפעולי של 2.1 מיליון דולר ברבעון האחרון של 2015.

נכון לסוף מאי 2016, יתרת המזומנים הסתכמה ב-11.2 מיליון דולר. סומוטו תחלק דיבידנד נוסף של חצי מיליון דולר, כך שסך הדיבידנד מתחילת השנה יאמיר ל-1 מיליון דולר, עם תשואת דיבידנד של 3%.

"גם ברבעון השני של שנה זו מציגה החברה המשך צמיחה מואצת בפעילותה", הסביר מנכ"ל סומוטו, בן גירון, בהודעה שפרסמה החברה. לדבריו, "התוצאות המקדמיות שדיווחנו מציגות קצבי צמיחה טובים מקצבי הצמיחה ברבעון הראשון, בין השאר הודות לרכישה של טרסר, הפועלת בתחום הפרסום בווידאו, שביצענו בינואר השנה והצמיחה בפעילות זו.

"האסטרטגיה העיסקית של סומוטו כוללת גיוון מקורות ההכנסה, ולכן לצד גידול אורגני בכוונתנו להמשיך לבצע רכישות אטרקטיביות בתחום השיווק באינטרנט", סיכם גירון.

צרו איתנו קשר *5988