תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

כיצד תשקיעו בנדל"ן מניב מבלי לקחת משכנתא?

אם גם אתם מתבצרים במזומן וכספכם שוכב בעו"ש עם תשואה אפסית, ללא צמיחה או פוטנציאל לרווח, הכתבה הזו עשויה לעניין אתכם

מייסדי iintoo, דב קוטלר וערן רוט: היה חשוב לנו שiintoo תתאים למשקיע הפרטי/ צילום: תמר מצפי
מייסדי iintoo, דב קוטלר וערן רוט: היה חשוב לנו שiintoo תתאים למשקיע הפרטי/ צילום: תמר מצפי

כתבה פרסומית

לא מזמן פורסמה כתבה בגלובס על כך שלישראלים אין איפה להשקיע את כספם והם מתבצרים במזומן עם רמות שיא של כ-230 מיליארד שקל ששוכבים בעו"ש, עליהם הם מקבלים תשואה אפסית, ללא צמיחה או פוטנציאל לרווח. אם גם אתם מ"המתבצרים" ומעוניינים להשקיע בנדל"ן מניב, הכתבה הזו עשויה לעניין אתכם.

חלקכם יתפלאו לגלות שמה שעובד מצוין עבור יזמים המגייסים כסף למיזם עסקי דרך אתרי מימון המונים כמו הדסטארט, קיקסטארטר ואינדיאגוגו, עובד מצוין גם עבור מיזמי נדל"ן ברשת iintoo. גם אתם יכולים להצטרף להשקעה איכותית בנדל"ן ללא צורך בלקיחת משכנתא, ללא בירוקרטיה, ללא סיכונים מיותרים ועם מינימום השקעה של 100,000 שקל בלבד.

את היכולת לשנות את ענף ההשקעות בנדל"ן, שעד כה היה נחלתם של גופים מוסדיים או משקיעים "כבדים", ידעו לזהות דב קוטלר וערן רוט, שייסדו את iintoo. מהיכרותם רבת השנים עם עולמות הנדל"ן והפיננסים, הבינו השניים שהמוצר חייב להתאים להמון ולקחו את עניין ההנגשה צעד אחד קדימה - מודל ההשקעה נבנה כולו סביב המשקיע הפרטי, אשר כמו כולנו, מתלבט היכן לשים את כספו לנוכח מצב השוק התנודתי לצד סביבת ריבית האפס, התורמים להיעדר אפיקי השקעה סולידיים יחסית שעשויים להניב תשואה נאה.

בשונה אולי מגופים פיננסים מסורתיים, הקונספט עליו מבוססת רשת ההשקעות של iintoo הוא פשוט מאוד: נרשמים ללא תשלום וללא התחייבות לפורטל המשקיעים של הרשת ומקבלים גישה להזדמנויות השקעה בנדל"ן שנבחנו בקפידה ואושרו מראש ע"י ועדת ההשקעות של iintoo. מצאתם עסקה שנראית לכם אטרקטיבית? תוכלו להיכנס להשקעה בסכום שתבחרו, החל ממינימום של 100,000 שקל בלבד, עם צפי למימוש השקעתכם בתוך 18-36 חודשים לכל היותר. קוטלר מסביר: "המטרה היא להנגיש ככל האפשר את עסקאות הנדל"ן. לפשט. ליצור מודל שקוף בגובה העיניים, המיטיב עם המשקיע ומאפשר לו לקחת חלק בעסקאות נדל"ן בהיקף משמעותי, תוך קבלת הליווי המקצועי הנדרש עד לסיום ההשקעה".

אז מהי בעצם iintoo? השם iintoo נגזר מצירוף המילים invest together. ב-iintoo מאמינים כי מוחות טובים משקיעים יחד. iintoo הינה רשת חברתית שמאפשרת למשקיעים פרטיים לחבור יחד להשקעות נדל"ן איכותיות וסולידיות יחסית עם פוטנציאל לתשואה נאה ביחס לאלטרנטיבות השקעה מסורתיות הקיימות בשוק. הרשת כבר סוחפת אחריה משקיעים פרטיים רבים אשר בחרו להצטרף למגוון השקעות נדל"ן. עד כה גייסה iintoo כ-35 מיליון דולר ממשקיעים פרטיים הרשומים ברשת, עבור עסקאות מגוונות בהיקף שווי כולל של כ-150 מיליון דולר, וחלק מהמשקיעים אף נהנים מהחזרים כספיים שוטפים בכל רבעון.

ועדת ההשקעות של iintoo - בחירה קפדנית של פרויקטים מניבים / צילום: יח"צ
 ועדת ההשקעות של iintoo - בחירה קפדנית של פרויקטים מניבים / צילום: יח"צ

iintoo נהנית ממוניטין וניסיון רב של מייסדיה ומשותפות אסטרטגית עם ענקית הנדל"ן האמריקאית Meridian Capital. בתפקיד היו"ר מכהן דב קוטלר, המביא עמו ניסיון רב שנים בתפקידי ניהול בכירים ומרכזיים במגזר הפיננסי, ביניהם כמנכ"ל ישראכרט, מנכ"ל בנק אגוד ומנכ"ל חברת ויזה כאל. מנכ"לה ומייסדה של החברה הוא ערן רוט שהוגדר כאחד מתוך 40 צעירים מבטיחים בישראל על ידי מגזין FORBES ומגזין G של גלובס. רוט שימש בעבר כשותף ומנכ"ל בקרן השקעות מצליחה, בה ניהל כ-4 מיליארד שקל שכללו כ-100 השקעות שונות, ומביא עימו ניסיון רב בעולמות הנדל"ן והפיננסים.

Meridian Capital, ענקית מימון הנדל"ן מארה"ב אשר בחרה להשקיע ב iintoo ולחבור עמה לשותפות אסטרטגית, פעילה כבר למעלה מ-30 שנה, כאשר בשנת 2015 לבדה העמידה Meridian  Capitalהלוואות למיזמי נדל"ן בהיקף של 35 מיליארד דולר. שיתוף הפעולה האסטרטגי בין השתיים מביא לפתחם של המשקיעים עסקאות איכותיות אשר נבחנו בקפידה ומבוססות, בין היתר על מידע שהצטבר והוצלב על ידי Meridian Capital.

ניסיון וידע בנדל"ן לא חובה

"גיוס ההמונים להשקעות בנדל"ן מספק מענה לכל חסמי הכניסה המאפיינים את התחום", מסביר קוטלר, "ובמילים אחרות: גם אם אתם משקיעים סוליסטים שמעדיפים לנהל את השקעותיכם בעצמכם, יהיה לכם קשה להתעלם מהיתרונות שמציעה הרשת החברתית של iintoo".

הצטרפו עכשיו לרשת החברתית של ,iintoo חינם וללא התחייבות, ותיהנו מגישה להשקעות איכותיות - להרשמה >>

הנגשת עסקאות נדל"ן איכותיות ובלעדיות למשקיעים פרטיים, כפי שעושה iintoo, מסירה עבור המשקיע הפרטי, לא מעט חסמי כניסה אפשריים. הראשון בהם הוא היעדר היכולת לאתר את ההשקעה הנכונה ולבדוק אותה לעומק. עלויות הבדיקה ע"י גורם חיצוני יכולות לעלות כסכום ההשקעה ולא תמיד קיים הניסיון והידע המאפשר לבדוק ולהעריך את ההשקעה על כל רזיה ולאמוד את פוטנציאל הרווח האפשרי. את כל אלה עושה iintoo עבור משקיעיה.

בחינת כל השקעה מתחילה בוועדת ההשקעות של iintoo, המורכבת מצוות מומחי משפט ואנליזה ונתמכת בנותני שירותים מהשורה הראשונה, לרבות: פירמת עורכי הדין הנחשבת HFN - הרצוג פוקס נאמן, חברת ארנסט אנד יאנג (EY) המלווה ומפקחת על הפעילות של iintoo, משרד רו"ח אשל, מרקוביץ, כהן, אמינוב המקנה לחברת iintoo שרות מלא עבור היבטי המיסוי האמריקאי, ועוד. גם במסגרת שיתוף הפעולה האסטרטגי עם Meridian Capital נהנית iintoo מגישה בלתי אמצעית לרזי שוק הנדל"ן בארה"ב ולידע שהצטבר במשך 30 שנות פועלה של ענקית הנדל"ן.

השקעה בנדל"ן מניב מבלי לקחת משכנתא או לשלם מס רכישה/ צילום: יח"צ
 השקעה בנדל"ן מניב מבלי לקחת משכנתא או לשלם מס רכישה/ צילום: יח"צ

חושבים על הכל, בעיקר על הכסף שלכם

ב-iintoo דואגים להישאר עם יד על הדופק ולעבוד בשיתוף עם המשקיעים. לאחרונה, ומתוך צורך שעלה בקרב המשקיעים של החברה, השיקה iintoo שירות חדש - כל השקעה מנוהלת במסגרת חשבון נאמנות ייעודי, מאובטח ובלתי-תלוי המפוקח ומנוהל ע"י חברת הנאמנות הרמטיק אליו מעבירים המשקיעים את כספי השקעתם. כך גם ניתנת הגנה נוספת עבור המשקיעים.

בנוסף, היה והשקעתם בפרויקט מסויים ולאחר כשנה החלטתם שאתם רוצים לצאת מההשקעה, אך הפרויקט נעול למשך 36 חודשים? ב-iintoo ובשונה מחברות אחרות בשוק, ניתן לסחור ביחידת ההשקעה שלכם ולמכור אותה למשקיע אחר, בתנאים מסוימים ואטרקטיביים.

רשת חברתית להשקעות בנדל"ן  - כי מוחות טובים משקיעים יחד/ צילום: יח"צ
 רשת חברתית להשקעות בנדל"ן - כי מוחות טובים משקיעים יחד/ צילום: יח"צ

מקצועיות ושקיפות לפני הכל

הנגשת ההשקעות אינה מסתיימת באיכותן ובמעטפת המקצועית הבאה עימן. חוויית המשתמש אותה מציעה iintoo הינה ייחודית ופורצת דרך בעולם ההשקעות בנדל"ן. הרשת החברתית של iintoo היא פלטפורמה דיגיטלית מאובטחת וידידותית אליה ניתן לגשת מכל מכשיר, בכל מקום ובכל זמן. המשקיע יכול לעיין במידע מקיף אודות כל השקעה, כאשר הרשת החברתית מאפשרת לו גם לראות מי צפה בהשקעה או מי כבר הספיק להשקיע בה.

רשת חברתית להשקעות בנדל"ן  - כי מוחות טובים משקיעים יחד/ צילום: יח"צ
 רשת חברתית להשקעות בנדל"ן - כי מוחות טובים משקיעים יחד/ צילום: יח"צ

אחד היתרונות הגדולים ברשת החברתית של iintoo הוא היכולת של כל משקיע להתייעץ בצ'אט עם משקיעים אחרים ברשת, כמו גם להתחבר ולעקוב אחר משקיעים אחרים בכדי ללמוד ולשכלל את ניסיונם בהשקעות. בדרך זו חכמת ההמונים נרתמת לזיהוי של מגמות וכיוונים המתגבשים בקרב ציבור המשקיעים. בנוסף, מרגע בו משקיע בוחר להצטרף להשקעה מסוימת, הוא יכול לצפות בכל מסמכי ההשקעה, כמו גם בדיווחים שוטפים אודות התקדמות ההשקעה ב"אזור האישי" שלו, מתחילת הפרויקט ועד סיומו. המידע המוגש הינו ברור וידידותי וזמין למשקיע בכל עת שיחפוץ. "כמה מאיתנו באמת מבינים את הדוח השנתי של קרן הפנסיה שלנו או היכן באמת כספינו מושקעים? כשמשקיע ב-iintoo מקבל את הדיווח הרבעוני אודות השקעתו הוא מבין בדיוק מה קורה שם, גם מעבר לים. הכל שקוף", מציין רוט.

אז למה אתם מחכים? הצטרפו עכשיו לרשת החברתית של ,iintoo חינם וללא התחייבות, ותיהנו מגישה להשקעות איכותיות - להרשמה >>

צרו איתנו קשר *5988