Ggroup מקבוצת בלושינסקי אחזקות – מגזין הנדל"ן
לוגו ג'גרופ לוגו גלובס
לכתבה הקודמתטוב מראה עיניים: איך לשווק דירה על הנייר באופן מיטבי? לכתבה הבאהצפו: פיתוח ישראלי שיחסוך לכם לא מעט כאב לב וכאב בכיס

בקרוב תגיעו רחוק: המטבח החכם שיבשל עבורכם

מקרר שישדר תוכניות טלוויזיה בזמן הכנת ארוחת הערב, קולט אדים מוזיקלי וכיריים שיתגמשו בהתאם לדרישות ■ קבלו את הטכנולוגיה המתקדמת שתהפוך את חווית הבישול במטבח החכם שלכם למהנה יותר
קורן דור - 28.09.2016, 15:16

נושאים הקשורים לכתבה

עסקת השבוע
Teka
Teka hydroclean- תנור שמנקה את עצמו / יח"צ קלינטון סחר

הכתבה בשיתוף קלינטון סחר, יבואני המותג Teka

למי מאיתנו לא קרה שהעמדנו סיר על הכיריים ומטלות אחרות הסיחו את דעתנו וגרמו לשריפת התבשיל והסיר? בדיוק בשביל זה נועדו הכיריים החכמים. כיריים אינדוקציה בעלי הפונקציות המתקדמות, יוודאו שגם אם שכחתם את התבשיל על האש הוא לא יישרף, ואף יאפשרו להגיש לאורחים את המנות על גבי צלחות חמות שישמרו על הטמפרטורה שלהן, כמו במסעדה. הכיריים כוללים טכנולוגיות חדשניות כדוגמת טיימרים בכל אחד מאזורי הבישול, שמעניקים שליטה מדקה ועד 99 דקות, כך שהתבשיל יצא בדיוק לפי המתכון והזמן המומלץ לבישול. פונקציה חדשנית נוספת היא "סטופ אנד גו" שמונעת מהתבשיל להישרף בהיסח הדעת, ובאמצעותה ניתן לעצור את תהליך הבישול, ללא צורך לאתחל את הכיריים. כך, אזור הבישול נכבה ובנגיעה פשוטה כאשר רוצים לשוב למלאכת הבישול, הוא יחזור לטמפרטורה המקורית שלו.

מי שטורח בערב שבת, וגם סתם כשנחה עליו הרוח, יודע כי בזמן הבישול נוצרת "מלחמת סירים" על הכיריים. כדי שלא תצטרכו להתלבט מה יתבשל קודם - מרק העוף או הדגים החריפים, קיימת סדרת כיריים אינדוקציה חדשהflex zone , המאפשרת ניצול מקסימלי של מרחב העבודה באמצעות יצירת אזור בישול גמיש, אשר בלחיצת כפתור אחת מחבר בין אזורי הבישול ויוצר משטח בישול אחיד וגדול יותר.

Teka I hood- עם חיבור סמארטפון ומערכת שמע / יח"צ קלינטון סחר
Teka I hood- עם חיבור סמארטפון ומערכת שמע / יח"צ קלינטון סחר

קולטי אדים מוזיקליים

אוכל עושים באהבה וכדי להפוך את השהייה במטבח לנעימה ואת מלאכת הבישול לקצבית ומבדרת, יצרו בחברת Teka המתמחה בפתרונות חכמים למטבח, את סדרת iHOOD, שמציגה קולטי אדים המצוידים במערכת מולטימדיה הכוללת תחנת עגינה לאייפון ולאייפוד, כך שאפשר להרגיש חופשיים במטבח מבלי לחשוש ללכלך או להרטיב את המכשיר. הקולטים אובזרו במערכת חדשנית בעלת שני רמקולי צד מובנים ושלט אלחוטי, שמותירה את הידיים פנויות לצורך בישול, צפייה במתכונים ובתוכניות בישול והעברת זמן הבישול בהנאה תוך כדי האזנה למוסיקה.

החיים שלנו היו הרבה יותר קלים אם היינו יכולים ליצור שינויים בלחיצת כפתור פשוטה. קחו לדוגמא את סדרת מקררי MOODULAR המהפכנית, המאפשרת להפוך את תאי ההקפאה לתאי קירור ולהיפך. מלבד פונקציה אידיאלית לחיסכון באנרגיה בשל גמישות השימוש וההתאמה לצרכים המשתנים, הסדרה משלבת שתי פונקציות מתחשבות וחסכוניות: פונקציית Eco שבוחרת באופן אוטומטי את הטמפרטורה הנכונה לשימור המזון ומפחיתה למינימום את צריכת החשמל, ופונקציית Holiday mode, שנועדה לחסוך באנרגיה בזמן שיצאתם ל"וויקנד", בלחיצת כפתור טמפרטורת הקירור יורדת לאפס מעלות.

Teka hydroclean- צופים ואופים / יח"צ קלינטון סחר
Teka hydroclean- צופים ואופים / יח"צ קלינטון סחר

צופים בתוכניות טלוויזיה ואופים

סיימתם לבשל והכנסתם את הקינוח לתנור, אבל אתם עדיין לא עוברים לסלון מחשש שהקינוח ייהרס? ברוח הפיכתו של חלל המטבח לחכם ומתקדם, שגם מהווה מוקד לאירוח, בידור ופנאי, משיקה החברה מסך טלוויזיה LCD שמשלים בעיצובו את סדרת תנורי ה- Compact (45 ס"מ) של המותג. מסך הטלוויזיה שגודלו 19 אינץ', ממוסגר במסגרת נירוסטה המעוצבת כתנור בילט-אין. במצב כבוי המסך נראה כמו שאר מכשירי החשמל ולא כנטע זר בין ארונות המטבח. באופן זה ניתן לצפות בזמן האפייה והבישול בתוכניות טלוויזיה ואף לבשל יחד איתן, לשמוע מוזיקה ולהעביר את הזמן במטבח בנעימים.

חלומו של כל חובב בישול הוא לדלג על מלאכת הניקיון שלאחר הבישולים. כיום קיים דור חדש של תנורים המצוידים בטכנולוגיית HydroClean, מערכת ניקוי חדשנית וחסכונית יותר מתנור הפירוליטי המוכר, מהירה יותר וידידותית לסביבה. תהליך הניקוי מתבצע ב-80 מעלות, נמשך 24 דקות בלבד ומאפשר חיסכון בזמן, באנרגיה, בחשבון החשמל ואף שומר על אריכות ימיו של התנור. התנורים עוצבו בהתאם למחקר שערך צוות הפיתוח של החברה, שהעלה כי גודל אופטימלי של תנור צריך להיות 80 ס"מ. כך, התנור הוא בעל תא רחב, אך לא גדול מדי, ועונה על דרישות הבישול והפונקציות הטכנולוגיות החדישות.

TEKA - מוצרי חשמל ופתרונות סניטריים

בגובה העיניים לטורי דעה נוספים

המובחרים

NEXT-URBAN -לוגו / צילום: יח"צ
מול ים - לוגו / צילום: יח"צ