צפו בשידור החי: מפגש בנושא חדשנות כמנוע צמיחה

המפגש הנוכחי בסדרת Inspiration for Innovation של "גלובס" ובנק הפועלים עוסק בשינויים שהעידן הדיגיטלי מזמן לחברות וארגונים והדרך להתמודד עימם

אבי כוכבא/ צילום: תמר מצפי
אבי כוכבא/ צילום: תמר מצפי

המהפכה הטכנולוגית המעמיקה בשנים האחרונות, משנה לא רק את הרגלי הצריכה שלנו, אלא גם את מקומות העבודה, המקצועות הנדרשים, הצרכים שלנו והסביבה בה אנו חיים בכללותה.

התמורות הטכנולוגיות התכופות משנות מיום ליום את האופן בו בני אדם וארגונים מתנהלים. ארגונים גדולים מגלים כי אין להם ברירה אלא להסתגל במהירות למצב חדש ולהתאים את עצמם לסביבה הדינמית בה הלקוחות פועלים, בכדי להישאר אטרקטיביים ונחוצים עבורם. איך מייצרים שינוי בארגונים גדולים? וכיצד ניתן ליישם חדשנות בארגונים אלה באופן מיטבי ומהיר?

בסוגיות אלה עוסק המפגש הרביעי בסדרת Inspiration for Innovation של גלובס ובנק הפועלים, אשר מטרתה להעניק ליזמים מתחילים את מגוון הכלים החשובים להצלחתם.

באירוע, המתקיים במסגרת שבוע ה-startup week של בנק הפועלים, תחת הכותרות "חדשנות כמנוע צמיחה של חברות", לוקחים חלק דמויות מובילות במשק. ביניהם אבי כוכבא, משנה למנכ"ל, ממונה על חטיבת החדשנות בבנק הפועלים; עופר בלוך, מנכ"ל חברת החשמל; רון אילון, מנכ"ל YES; זאב קלימי, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה והראל יפהר, מנכ"ל אמזון AWS ישראל, אורן שגיא, מנכ"ל סיסקו ישראל. מנחה: חגי גולן, עורך ראשי גלובס.

המפגש מתקיים בבית השמחות, דרך מנחם בגין 21 , ת"א. 

צרו איתנו קשר *5988