כנס מיוחד: מהן השלכות תיקון 3א' לתמ"א 38 על הענף?

מרכז גלובס לנדל"ן והאוניברסיטה העברית יעניקו למשתתפים בכנס סקירה מדויקת ומעמיקה של התיקון ומשמעויותיו

לימודי נדל"ן/ צילום:  Shutterstock/ א.ס.א.פ קרייטיב
לימודי נדל"ן/ צילום: Shutterstock/ א.ס.א.פ קרייטיב

לאחר תקופה ארוכה של וויכוחים ואי-הסכמות, באשר לדרך חישוב זכויות התמ"א 38 במסלול הריסה ובנייה, יצאה בחודש שעבר המועצה הארצית לתכנון ולבנייה, בבשורה שאמורה לשים קץ לסחבת הגדולה ולאי הוודאות האופפת את התחום. תיקון 3א' לתמ"א 38, קובע את גבולות הגזרה באשר לזכויות הבנייה המותרות. ומכאן שהוא משפיע גם על אלמנטיים מיסויים, משפטיים, עסקיים, רגולטוריים ועוד.

על מנת להיות שחקן רלוונטי בתחום, יש להבין על בוריין את השלכותיו של התיקון ובדיוק לשם כך, יקיים מרכז גלובס לנדל"ן בשיתוף האוניברסיטה העברית ואיגוד מהנדסי הערים כנס מיוחד, בו יקבלו המשתתפים סקירה מעמיקה, עיונית ופרקטית-מעשית של התיקון ומשמעויותיו.

הכנס המדובר יתקיים ביום ג' ה-20.12 ובין הדוברים בו מהנדסי ערים מובילים (מהנדסי עיריית תל אביב, עיריית בת ים ועיריית נתניה) לצד מומחים מקצועיים בענף ההתחדשות העירונית, ביניהם, עו"ד מיכה גדרון, עו"ד יוני כהן ויזמים מובילים בתחום.

האירוע יתקיים במוזיאון ישראל לאמנות, חיים לבנון 2, תל אביב יפו . על מנת ליצור סביבת לימודים אופטימלית ונוחה, כנהוג בכל תוכניות הלימודים של המרכז, מספר המשתתפים מוגבל. הקדימו להירשם.

לפרטים נוספים

 

צרו איתנו קשר *5988