מהו הסוד של המשקיעים העשירים, ועד כמה הוא נגיש עבורכם?

בזמן שמרבית האנשים שוחקים את הכסף הפנוי בקופות גמל במסלולי ההשקעה של קרנות השתלמות ובבורסה, האנשים העשירים באמת יבחרו להשקיע את כספם בנכסי נדל"ן מניבים ■ אם גם אתם בעלי הון פנוי, השקעת נדל"ן עשויה להיות אלטרנטיבה מעניינת להשקיע בה את כספכם, ולתת לו לעבוד בשבילכם

"השקעות הנדל"ן בחו"ל, נחשב לערוץ סולידי אך לא פחות מתגמל"/ צילום:  Shutterstock/ א.ס.א.פ קרייטיב
"השקעות הנדל"ן בחו"ל, נחשב לערוץ סולידי אך לא פחות מתגמל"/ צילום: Shutterstock/ א.ס.א.פ קרייטיב

 הכתבה מטעם iintoo 

אנשים עשירים משקיעים את כספם כדי להמשיך ולהגדיל את עושרם, עם ראייה לטווח רחוק. דווקא בגלל שהם יכולים להרשות לעצמם, הם מושקעים לרוב בהשקעות הון בסיכון גבוה הצפויות גם להניב רווחים משמעותיים ביחס לאפיקים אחרים, כגון: עסקים, חברות הזנק (start ups), ביוטכנולוגיה וכדומה. בשונה מאלו, אחד הערוצים האהובים ביותר על משקיעים עשירים להחנות בו את כספם, הוא ערוץ הנדל"ן, הנחשב לערוץ יותר סולידי אך לא פחות מתגמל. משקיעים עשירים נוטים להביט לעתיד הרחוק יותר ביחס למשקיעי נדל"ן טיפוסיים, ורואים בבעלות בנכס כמקור הכנסה פאסיבית לצד פוטנציאל עליית הערך המובנה בו.

נכון, ישנם לא מעט ערוצי השקעה שפשוט אינם זמינים עבור אוכלוסיית המיין סטרים - משקיעים פרטיים כמוכם. יחד עם זאת, כיום ישנם יותר ויותר ערוצים שהופכים להיות זמינים לציבור הרחב, כדוגמת מודל הרשת החברתית להשקעות נדל"ן של iintoo, המאפשרת למשקיעים החברים בה לבצע השקעות נדלן בחו"ל עם סכום מינימלי של 25,000 $ בלבד. למעשה, זו ההזדמנות של משקיעים פרטיים כמוכם להשתתף במשחק של הגדולים ולהיחשף לעסקאות שעד כה היו שמורות רק ליודעי דבר, חברות מוסדיות ובעלי הון רב. גישה להשקעות מתאפשרת ע"י הרשמה מהירה לקהילת המשקיעים - ללא כל התחייבות.

הירשמו עכשיו לקהילת המשקיעים של iintoo חינם וללא התחייבות, ותיהנו מגישה להשקעות איכותיות - להרשמה >>

השקעה בנדל"ן איכותי החל מ- 25,000 $ ללא צורך בידע קודם

בעולם ההשקעות אפשר גם להפסיד ולא רק להרוויח, מה שמחייב אתכם לרכוש את הידע ולבצע את הבדיקות הנדרשות שיחסכו לכם טעויות כואבות. זו אחת הסיבות שיותר ויותר אנשים הצטרפו בשנה וחצי האחרונות לקהילת המשקיעים של iintoo - רשת חברתית של אנשים כמוכם, שמשקיעים יחד בהזדמנויות השקעה בנדל"ן, אשר באה לפתור את הבעיות השכיחות בהשקעה בענף, ומעודדת שקיפות ושיתוף ברשת החברתית המאגדת את קהילת המשקיעים.

כיום מונה קהילת המשקיעים של iintoo כבר למעלה מ- 10,000 משקיעים, וגויס דרכה סכום של למעלה מ- 30 מיליון דולר ממשקיעים פרטיים להשקעות נדל"ן בחו"ל בשווי נכסים כולל של כ- 150 מיליון דולר. חלק מהמשקיעים שבחרו להשקיע באמצעות iintoo כבר נהנים מהחזרים כספיים שוטפים בגין השקעתם בנכסים מניבים.

מייסדי iintoo, דב קוטלר וערן רוט: היה חשוב לנו שiintoo תתאים למשקיע הפרטי/ צילום: תמר מצפי

שקיפות לצד ליווי מקצועי מקיף ושוטף

iintoo הוקמה בשנת 2015 ונהנית מהמוניטין ומניוסנם של מייסדיה. בתפקיד היו"ר, עומד דב קוטלר, המביא עמו ניסיון רב שנים בתפקידי ניהול בכירים ומרכזיים במגזר הפיננסי, ביניהם כמנכ"ל ישראכרט, מנכ"ל בנק אגוד ומנכ"ל חברת ויזה כ.א.ל. מנכ"לה ומייסדה הוא ערן רוט שהוגדר כאחד מתוך 40 צעירים מבטיחים בישראל על ידי מגזין FORBES ומגזין G של גלובס. רוט שימש בעבר כמנכ"ל בקרן השקעות מצליחה, בה ניהל כ-4 מיליארד שקלים שכללו כ-100 השקעות שונות, ומביא עימו ניסיון רב בעולמות הנדל"ן והפיננסים.

קוטלר מסביר: "הגענו למסקנה שלמשקיעים פרטיים קשה לאתר עסקאות נדל"ן כדאיות, ולא פעם, גם כשהם מאתרים אחת כזו - הסכום שצריך להשקיע גבוה מכפי יכולתם", מסביר קוטלר. "החלטנו לבנות פלטפורמה שתנגיש את המידע על עסקאות טובות לכל משקיע - ותברור בקפידה את ההזדמנויות המבטיחות ביותר. אנחנו גם מנהלים עבור המשקיעים את התהליך מול היזמים, כולל טיפול בהיבטים הביורוקרטיים, הפיננסיים והמשפטיים. כך, ההשקעה בנדל"ן הופכת לפשוטה ונגישה יותר".

iintoo מתמחה באיתור יזמים מנוסים ועסקאות נדל"ן ובחינתם באופן מעמיק. כל עסקה המוצגת לקהילת המשקיעים, עברה את הסינון המחמיר של וועדת ההשקעות של iintoo. הוועדה בוחנת כל השקעה והשקעה על פי מתודולוגיה קפדנית הכוללת בדיקה מקדמית, בדיקה פיזית של הנכס, ביסוס ההיכרות האישית עם היזם ובדיקת נאותות מקיפה. מיון קפדני זה נוצר במטרה של-iintoo יועלו אך ורק השקעות אטרקטיביות בעלות פוטנציאל הצלחה, לצד סיכון נמוך.

שיתוף הפעולה האסטרטגי עם Meridian Capital, ענקית מימון הנדל"ן הוותיקה מארה"ב אשר בחרה להשקיע ב iintoo ולחבור עמה לשותפות, מביא לפתחם של המשקיעים עסקאות איכותיות אשר נבחנו בקפידה ומבוססות, בין היתר על מידע שהצטבר על ידי, והוצלב עם Meridian Capital.

מעבר לכך, אנשי המקצוע המנוסים ב-iintoo מטיבים להתוות עסקאות ולשלב בהן מנגונים משפטיים ועסקיים המגנים, ככל הניתן, על כספי הלקוחות לכל אורך הדרך. כל זאת בשקיפות מלאה ומתן אפשרות לשיח ישיר ובלתי אמצעי בין משקיעים, ותיקים וחדשים כאחד, ברשת החברתית של הקהילה.

"אפשרות לשיח ישיר ובלתי אמצעי בין משקיעים ברשת החברתית של הקהילה"/צילום: יח"צ

ערן רוט, מייסד ומנכ"ל iintoo מסביר: "אנחנו רוצים לתת אופציה של השקעה שהיא סולידית, ועדיין יכולה להיות אטרקטיבית ביחס לחלופות ההשקעה הקיימות בשוק. אנחנו לא מאפשרים ליזם לחרוג מההוצאות שנקבעו בתוכנית העסקית וגם לא לחרוג מהזמן שנקבע. אם הוא חורג, חלוקת הרווחים בפרויקט משתנה לטובת המשקיעים, זה חשוב ומגדר את הסיכון. כך אנו מסייעים למשקיעים להיכנס להשקעה תוך צמצום החשיפה לסיכון, וסבירות גבוהה למקסום הרווחים. בנוסף, משך ההשקעה מוגבל לשנה וחצי עד שלוש שנים, וזאת כדי להגן על המשקיעים מתנודות השוק ולצמצם עוד יותר את התנודתיות בתיק ההשקעות".

תהליך בחינת ההשקעה וגיבוש העסקה נתמכים בנותני שירותים מהשורה הראשונה, לרבות: משרד עורכי הדין אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות', חברת ארנסט אנד יאנג ((EY המלווה ומפקחת על הפעילות של iintoo, משרד רו"ח אשל, מרקוביץ, כהן, אמינוב המקנה לחברת iintoo שרות מלא עבור היבטי המיסוי האמריקאי, ועוד.

שירות שהושק לאחרונה ע"י החברה ומקנה הגנה נוספת עבור המשקיעים הוא ניהול ההשקעה במסגרת חשבון נאמנות ייעודי, מאובטח ובלתי-תלוי המפוקח ומנוהל ע"י חברת הנאמנות הרמטיק אליו מעבירים המשקיעים את כספי השקעתם.

" כל עסקה המוצגת לקהילת המשקיעים, עוברת סינונים מחמירים"/ צילום: יח"צ

ממועד העברת הכספים וסגירת העסקה, הפרויקט יוצא לדרך בפיקוח שבועי צמוד של iintoo. במסגרת הפיקוח, נערכים גם ביקורים פיזיים באתר הפרויקט על ידי נציגי iintoo בשלוחה בארה"ב, והפיקוח נמשך באופן רציף עד סיום ומימוש ההשקעה תוך שהמשקיעים מקבלים דיווחים ועדכונים שוטפים.

הנגשת ההשקעות אינה מסתיימת באיכותן ובמעטפת המקצועית הבאה עמן. חווית המשתמש אותה מציעה iintoo הינה ייחודית ופורצת דרך בעולם ההשקעות בנדל"ן. הרשת החברתית של iintoo הינה פלטפורמה דיגיטלית מאובטחת וידידותית אליה ניתן לגשת מכל מכשיר, בכל מקום ובכל זמן.

ללא דמי ניהול שוטפים

בשונה מקרנות השקעה, קופות גמל וקרנות פנסיה, iintoo אינה מנהלת את כספי המשקיעים, אלא "קוראת לכסף" עבור כל השקעה ספציפית. בהתאם לכך, החברה אינה גובה כלל דמי ניהול שוטפים בגין פעילותה, אלא גובה אחוז מסוים מהרווח - כשיש רווח. האחוז עצמו נקבע ביחס להיקף ההשקעה - ככל שהיקף ההשקעה מצד המשקיע גדול יותר כך אחוז הרווח של iintoo קטן, כאשר המקסימום שנגבה מהרווח בפרויקט הוא 20%. בכל מקרה, חברי קהילת המשקיעים יודעים שהם לא משלמים ל-iintoo עד שהם רואים תוצאות בפועל.

הירשמו עכשיו לקהילת המשקיעים של iintoo חינם וללא התחייבות, ותיהנו מגישה להשקעות איכותיות - להרשמה >>

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988