Ggroup מקבוצת בלושינסקי אחזקות – מגזין הנדל"ן
לוגו ג'גרופ לוגו גלובס
לכתבה הקודמתיש חדש באוויר: המערכות המתקדמות שמשנות את עולם המיזוג לכתבה הבאהכיצד הפכו מזגנים מיני מרכזיים לפתרון המיזוג המוביל?

יש שינוי באוויר: מזגן עילי מעוצב בשלל צבעים

הדור החדש של המזגנים העיליים מיישר קו עם העיצוב הביתי המודרני, ומציע קולקציה חדשנית במגוון צבעים, המשתלבים בהרמוניה בחלל ומעניקים לבית מראה שיקי במיוחד
קורן דור - 17.01.2017, 14:52

נושאים הקשורים לכתבה

עסקת השבוע
לוק
לוק מינימליסטי ושיק הייטקי המשתלב באופן הרמוני בחלל / אילוסטרציה

הכתבה בשיתוף תדיראן

במפגש בין טכנולוגיה ואסתטיקה נוצרים שילובים מיוחדים. בשנים האחרונות אנו עדים בדיוק למגמה הזאת של החיבור בין קדמה לסגנון, כשיותר ויותר מוצרי חשמל בבית (שקשה לדמיין את החיים בלעדיהם), עוטים חזות מרעננת והופכים לאלמנט אלגנטי בבית: תנורים, מחשבים, טלוויזיות ולאחרונה גם מזגנים עיליים. אלה זוכים לעדנה מיוחדת בלוק מינימליסטי ובשיק הייטקי עכשווי, המשתלב באופן הרמוני בכל חלל ואף הופך לפריט עיצובי מעניין בפני עצמו.

לדברי דני ישראל , מנהל טכני בחטיבת מזגנים ומנהל פיתוח עסקי של חטיבת הסחר של תדיראן, המגמה הנוכחית היא להעניק לאדריכלים ולאנשים שחשובה להם האסתטיקה, מזגנים מעוצבים שיותקנו וייראו בחדר מבלי שיהיה צורך לחפות אותם כפי שעושים, למשל, מרכזיות במזגנים נסתרים המוטמעים מאחורי הנמכות תקרה או נישות מגבס.

 

חיסכון אנרגטי ועיצוב ללא פשרות

המזגנים העיליים מהווים פתרון עיצובי משתלם מכל הבחינות: מדובר ביחידה פנימית תלויה על הקיר מעט מתחת לתקרה, שנחשבת כאלטרנטיבה אטרקטיבית מאוד מבחינת נוחות הפעלה ועלויות התקנה. מזגנים עיליים בדור החדש שמציגה חברת תדיראן, הם בדיוק מה שמחפש כל מי שחשקה נפשו במזגן איכותי, אמין ודקורטיבי. לחברה שתי קולקציות של מזגנים עיליים בעיצוב יוקרתי - תדיראן U COOL ותדיראןU SMART בטכנולוגיית אינוורטר המתקדמת. טכנולוגיה אינוורטר היא היום המובילה העולמית, ומבוססת על מדחס הפועל במהירות משתנה ומשנה את התפוקה בהתאם לעומס החום בחדר. כך חוסכים באופן משמעותי בצריכת החשמל.

מזגן עילי בגוון כסוף עתידני שיוצר מראה אורבני מודרני / אילוסטרציה
מזגן עילי בגוון כסוף עתידני שיוצר מראה אורבני מודרני / אילוסטרציה


כסוף מטאלי או אדום יין - גם יפה וגם שקט

בנוסף לחיסכון האנרגטי, מסביר דני, מדובר במזגנים עיליים בעלי מנוע DC פנימי במהירויות משתנות המשיגים אפקט של פעולה חרישית, המתאימה במיוחד לחדרי שינה. בשתי הקולקציות ניכרת ההתכתבות העיצובית של המזגנים העיליים עם הטרנדים העכשוויים בבית. לדוגמא, המזגנים מסדרת תדיראן U COOL דקים מאוד ומבטאים את הכמיהה למינימליזם במרחב. שתי הקולקציות מציעות חופש בחירה עיצובי במגוון צבעים לבחירה, בין אם גוונים בהירים מאט קלאסיים או מטאליים עם ברק.
הנטייה היום היא לבחור מזגנים עיליים בגוון כסוף בעלי הלוק העתידני, שמשתלבים מאוד בחללים של הבית האורבני המודרני בו בולטים חומרי גלם דוגמת זכוכית, ברזל ומתכת.

מי שמחפש נגיעה עיצובית בוהקת בצבעוניות מקורית ומפתיעה בתחום המזגנים, יוכל למצוא את מזגני תדיראן U SMART בגוון סגול מטאלי ואת מזגני תדיראן U COOL בצבע אדום יין. מעבר לכך, יש חשיבה על פרטים כמו תאורה אין דיגיטלית נסתרת ופאנל מואר בחלל חשוך הניתנים כמובן לכיבוי במהלך השינה בלילה. השלטים רחוקים של המזגנים אף הם עברו טרנספורמציה עיצובית וניתן לראות עיצובים דקים שמוארים בתאורה אחורית.

חיבור לאינטרנט אלחוטי ותוכנית מיזוג בהתאמה אישית / אילוסטרציה
חיבור לאינטרנט אלחוטי ותוכנית מיזוג בהתאמה אישית / אילוסטרציה


חיבור לאינטרנט אלחוטי ושליטה מרחוק

הקדמה הטכנולוגית לא רק מאפשרת פיתוח מזגנים דקים, שקטים וחסכוניים, אלא גם כאלה הנשלטים מרחוק בהתאם למגמה המובילה של "בית חכם". מזגני תדיראן U SMART אלחוטי בעלי חיבור Wi-Fi וניתנים להפעלה באמצעות אפליקציה ייעודית, שמאפשרת ניהול תוכנית מיזוג בהתאמה אישית וּויסות הטמפרטורה לפני שמגיעים הביתה, או כשנמצאים בחדר במטרה לייצר מראש סביבה נעימה וממוזגת היטב.

אלמנט דקורטיבי בעל גוון וטון עיצובי מתוחכם / אילוסטרציה
אלמנט דקורטיבי בעל גוון וטון עיצובי מתוחכם / אילוסטרציה


בבית העכשווי כל פריט בחלל הוא בעל נוכחות מרשימה. עולם המזגנים מיישר קו עם האסתטיקה המבוקשת ומציע נבחרת של מזגנים עיליים, שהופכים לאלמנט דקורטיבי בעל תרומה של גוון וטון עיצובי מתוחכם לחלל.

לאתר תדיראן >>

בגובה העיניים לטורי דעה נוספים

המובחרים

NEXT-URBAN -לוגו / צילום: יח"צ
מול ים - לוגו / צילום: יח"צ