מהאייפל למצדה: ז'אן מישל ז'אר מגיע להופעה בישראל

האמן שנחשב לאחד מחלוצי המוזיקה האלקטרונית, וידוע במופעי הענק הספקטקולריים שלו, ינחת בישראל באפריל הקרוב ■ הוא יקיים כאן מופע ראווה, שיהפוך את המצדה לעיר עתידנית על רקע הנוף ההררי

ז'אן מישל ז'אר בישראל/ צילום:  Shutterstock/ א.ס.א.פ קרייטיב
ז'אן מישל ז'אר בישראל/ צילום: Shutterstock/ א.ס.א.פ קרייטיב

*** כתבה פרסומית

אחרי שהופיע בתחנת החלל ביוסטון, במגדל אייפל, בדיונות של מרקש ולמרגלות הפירמידות במצרים - ינחת ז'אן מישל ז'אר, אמן המוזיקה האלקטרונית הוותיק, למופע במצדה. ז'אר יגיע לראשונה לישראל למופע ראווה, שיעמוד בסימן העלאת המודעות העולמית למצבו של ים המלח, ב 6 באפריל 2017.

ז'אר בעל הקריירה המפוארת נחשב לאחד מסנדקי המוזיקה האלקטרונית, מועמד לפרס הגראמי 2017, מכר למעלה מ-80 מיליון אלבומים ומשמש כשגריר מטעם אונסק"ו. להופעותיו הוא בוחר אתרים היסטוריים ברחבי העולם ומקיים בהם מופעי ראווה להעלאת מודעות חברתית. הוא עשה זאת, כאמור, בפירמידות במצרים עם 800 אלף איש, ביוסטון טקסס מול 1.5 מיליון איש עם שידור לחלל, במוסקבה עם 3.5 מיליון איש ובמגדל אייפל בפאריז עם 2.5 מיליון איש.

אתר מצדה ההיסטורי יהפוך למשך יממה אחת לעיר עתידנית עם אלמנטים הפקתיים מהמורכבים והחווייתיים אליהם נחשף הקהל הישראלי. הבמה תוצב במרכז הנוף ההררי ומלפניה ייבנה אמפיתאטרון יוקרתי עם מפלסי צפייה מופרדים, מפנקים ומאובזרים ורחבות ריקודים. מאות אנשי צוות בינלאומיים ומקומיים שוקדים על בניית האתר וכל זאת בניצוחו של ז'אר, המקפיד לרדת לפרטים הקטנים ביותר בכדי להבטיח חווית מופע בלתי נשכחת באחד מהמקומות היפים ביותר בעולם.

ההדים מהופעותיו של ז'אר בעולם מעוררים גלים בקרב תעשיית המוזיקה העולמית. לאורך שנות פעילותו, הוא נחשב חלוץ החדשנות וכמי שהמציא סאונדים חדשים והציב רף גבוה בהופעות.\

לראשונה הוא בחר לבנות את המופע עם צוות בימוי והפקה מקומי. עבודות התכנון והפיתוח המשותפות בין צוות הפקה שמורכב ממובילי הענף בישראל ונציגיו של ז'אר, נמשכו כשנה. מטעמים טכניים ודרישות מופע מורכבות לקח זמן מה לפצח את אופן הבנייה והתפאורה על רקע ההרים ולעצב מהיסוד את אתר המצדה כפי שלא נראה בעבר ובאופן חד פעמי למופע זה. אתר המופע יעוצב כמנחת עתידני שעוטף את הבמה, עם תוספות של מפלסים מבודדים ומאובזרים, כאשר לכל מפלס מדרגת מחיר ושירות נפרד עם זוויות צפייה מיטביות.

ההקמה והבנייה ימשכו חודש ימים יחד עם הצוות הרחב של האמן שישהה כאן למשך כל התקופה. ז'אר עצמו יפקח על ההקמות אישית גם מהמטה שלו בפריס וגם בביקורים בשטח.

*** מחיר הכרטיס למופע החל מ 490 שקל בטלפון מספר 2207*

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988