כלכלה על הבר: כיצד משקיעים חושבים, ואיך נבחן סטארט-אפ?

אירוע כלכלה על הבר, שייערך הערב, יעסוק בהשקעות הון סיכון ■ יזהר שי, שותף מנהל בקרן קיינן פרטנרס ישראל, ישוחח על הטרנדים שמעניינים את המשקיעים כיום; לילך בר דוד, מנכ"לית Pepper, תסביר על סוג הבנקאות המתאים לדור ה-Y

כלכלה על הבר- לילך בר דוד, יזהר שי/ צילום: יח"צ
כלכלה על הבר- לילך בר דוד, יזהר שי/ צילום: יח"צ

אירוע כלכלה על הבר של גלובס בשיתוף Pepper ולאומי, שייערך הערב (ג'), יעסוק בעולמות הסטארט-אפ והשקעות הון-סיכון. יזהר שי, יזם הייטק ופינטק ומשקיע הון סיכון, שותף מנהל בקרן ההון סיכון, קיינן פרטנרס ישראל, המתמקדת בהשקעות בתחומי המובייל, מדיה דיגיטלית, אינטרנט, תקשורת ותוכנה, יקיים שיחה פתוחה בנושא "כיצד משקיעים חושבים? - כל מה שסטארטפיסט רוצה לדעת". בין הנושאים שעל הפרק: מה הטרנדים שמעניינים משקיעים היום; איך משקיעים בוחנים השקעות בחברות צעירות; איך יזמים יכולים להעלות את סיכוייהם להשקעה, ובהמשך אף יעניק טיפים ליזמים.

בשיחה תיקח גם חלק לילך בר דוד, מנכ"לית הסטארט-אפ הפיננסי, Pepper, המבטיחה לאתגר את כל מה שחשבתם על בנקאות עד כה. בר דוד תדבר על "בנקאות ורודה" - היא תסביר כיצד מקימים בנקאות חדשה ונכונה לדור ה- Y; על המאמץ של Pepper לעשות מהפכה בתחום הבנקאות ולאתגר את הסטטוס קוו של עולם הבנקים מבפנים; ואיך לייצר בנקאות שמותאמת למכשיר הסמארטפון, מוכוונת עיצוב וחווית משתמש, עם שפה ותכנים רלוונטיים לדור ה-Y.

האירוע יתקיים הערב, יום ג', ה-28.3.17, ב"איסמי סלמה", אסתר המלכה 2 ת"א.

הכניסה ללא עלות ובהרשמה מראש.

משקה ראשון לנרשמים לאפליקציית Pepper Pay.

לפרטים נוספים והרשמה 

צרו איתנו קשר *5988