הנקראות ביותר
לעמוד הראשי של רווח נקי

כיצד חברות הייטק מתמודדות עם בעיית האבטחה בענן?

מערך אבטחת סייבר מתקדם הוא הכרחי לכל חברת הייטק, אך כיצד אותן חברות מתמודדות עם אבטחה פיזית של מידע אשר נמצא על כונן חיצוני? הכירו את המתחם הייעודי לתאי כספות מאובטחים

loading

בשיתוף בריקסטון

בעיית האבטחה בענן של חברות ההייטק
הנכס הכי משמעותי שיש לחברות היי-טק הוא המידע הדיגיטלי שלהן. בשל החשש ממתקפות סייבר ופריצות לענן לצרכי ריגול תעשייתי, חברות רבות מחזיקות במערך הגנת סייבר מרשים, אך כפי שאנחנו רואים פעם אחר פעם, גם הוא עלול להיפרץ. לכן, יותר ויותר חברות בוחרות לגבות את המידע הקריטי על כוננים חיצוניים. הבעיה? האבטחה הופכת להיות בעיקר אבטחה פיזית וכאשר מסתובבים במשרד לא מעט עובדים, לקוחות ואנשים מזדמנים הכונן הופך ליעד לגניבה.

לעבור מענן למבצר: מתחם לתאי כספות מאובטחים
אז אם הענן והמשרד הם לא מקומות בטוחים, היכן ניתן לשמור את המידע הקריטי? בכל רחבי העולם, חברות הייטק בוחרות להפקיד את הגיבויים הקריטיים במתחם ייעודי לתאי כספות מאובטחים. המתחם ממוקם בבניין משרדים, אך בניגוד לשאר המשרדים בבניין הוא מוקף בפלדה מכל שש פאותיו ומאובטח גם טכנולוגית ופיזית 24/7 בכל ימות השנה. המתחם פתוח משעות הבוקר ועד 22:00 בלילה ובניגוד לכספות בבנקים, ניתן להגיע אליו כמה פעמים שתרצו.

לבטח את הנכסים הדיגיטליים
רווח נוסף בהשכרת כספת פרטית הוא שכל לקוח מבוטח באופן אוטומטי אצל חברת הביטוח LLOYD'S בפוליסה הגבוהה ביותר שמכסה כל תרחיש אפשרי. כמו כן, ניתן לנהל בחדר הכספות פגישות מאובטחות אשר יתנו מענה לכל הפעמים בהם תצטרכו לחשוף מידע רגיש בפני משקיעים או לקוחות פוטנציאלים. בעולם של היום, שמירה על נכסים דיגיטליים בענן היא בסיסית, אך שמירתם במבצר היא כבר השלב הבא.

למידע נוסף לחצו כאן

עקבו אחרינו ברשתות
רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
היי טק
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
גלובס TV
פרויקט מיוחד
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
לכתבה הקודמתמהי האלטרנטיבה לחדרי הכספות בבנקים?