תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

חימום תת רצפתי: כיצד הוא פועל בחלל הבית?

לקיץ מזגן הוא אולי התשובה, אבל לחורף נחוצה מערכת אנרגטית חכמה יותר

עודד זידל / צילום: יח"צ
עודד זידל / צילום: יח"צ

*** בשיתוף אורן ציוד חימום

מזגן הוא פתרון בעייתי לצורך חימום חללים
קרה לכם פעם שנכנסתם לחדר בחורף והרגשתם שחם לכם באזניים וקר ברגליים? מזגנים מייבשים את האוויר, מרעישים, ופיזור החום שלהם אינו אחיד, מאחר ופתחי המיזוג ממוקמים בחלקו העליון של החלל, ואוויר חם עולה למעלה.

חימום תת רצפתי - יעיל, אסתטי ונעים
אם אתם בונים או משפצים, לכו על חימום תת רצפתי! חימום תת רצפתי יכול להיות מופעל באמצעות מעגלי צנרת המונחים מתחת לריצוף ומים חמים מוזרמים דרכם. מקור החום יכול להיות תנור המופעל באמצעות סולר, נפט, גז, חשמל, או משאבת חום. החום מתפזר בצורה עדינה וטבעית מהרצפה כלפי מעלה ומחמם בצורה זו את כל החלל. זהו פתרון אסתטי, אין גופי חימום המפוזרים בחלל ומגבילים את עיצוב הפנים והכי חשוב - נעים מאד.

התייעצות עם מומחה חשובה לתכנון המערכת לחימום הבית
חימום תת רצפתי מאפשר בקרה ושליטה מלאה באמצעות טרמוסטטים וברזים חשמליים על מידת החום בחלקי הבית השונים. גם כשבחוץ סוער וקר, חימום תת רצפתי מאפשר להסתובב בבית יחפים. לפני קבלת החלטה החל משלבי התכנון הראשונים של הבנייה או השיפוץ מומלץ להרים טלפון ליועץ אנרגיה שאתם סומכים עליו. האפשרויות רבות ומגוונות ונדרש תכנון מקצועי והתאמה אישית לדרישות המזמין. ניתן לשלב את המערכת עם מערכות נוספות בבית כמו חימום מים לצריכה או חימום בריכת שחייה.

לפרטים נוספים לחץ כאן

צרו איתנו קשר *5988