הנקראות ביותר
לעמוד הראשי של רווח נקי

איך לקבל שפע של מים חמים ולא מהדוד?

את הפתרון לחימום הבית יש למצוא בהתאם למשתנים, ולהחליט על אותו אחד שיתאים ספציפית עבורכם

loading

*** בשיתוף אורן ציוד חימום

גם בחורף לא חייבים להגיע למצב שלא נשארו מים חמים בדוד
שוב נכנסתם להתקלח וגיליתם שנגמרו המים החמים? כולנו מכירים את הדוד החשמלי – הבוילר, צורת חימום המים השכיחה ביותר. הדוד החשמלי אמור לספק מים חמים למקלחת של שניים-שלושה או ארבעה אנשים. למשפחה ממוצעת זה אמור להספיק, אבל אם יש לכם בבית מישהו שאוהב מאד להתקלח, לעיתים זה אפילו לא די והותר לבן אדם אחד. אם יש לכם משפחה מרובת ילדים – אתם כבר ממש בבעיה.

משאבת חום משמרת כמות גדולה של מים חמים בעלות נמוכה
דירות או בתי עסק בהם נדרשת כמות גדולה של מים לצריכה שתהיה זמינה תוך פרק זמן קצר חייבים אמצעי יעיל וחסכוני לחימום המים. אוגר מים בנפח של 300 ליטר המופעל באמצעות משאבת חום מנצל את החום שבאוויר על מנת לחמם מים לצריכה ושומר עליהם חמים וזמינים.

ממדידות שערכנו עולה כי עלות השימוש באוגר מים המופעל באמצעות משאבת חום זולה פי 4 ויותר מעלות החימום באמצעות דוד חשמל רגיל! זהו פתרון אלגנטי, ירוק, הוא מספק שפע של מים חמים זמינים לשימוש ואידיאלי במקרים בהם לא ניתן להתקין דוד שמש.

קיים מגוון פתרונות לחימום מי צריכה לבית ולעסק
יש מגוון רחב של פתרונות לחימום מי צריכה, אוגר מים המופעל באמצעות משאבת חום הוא רק אחד מהם. בבחירת אמצעי לחימום המים לצריכה בבית או בעסק יועץ למערכות אנרגיה יוכל לאתר עבורכם את הפתרון החסכוני והיעיל ביותר עבורכם.

לפרטים נוספים לחצו כאן

עקבו אחרינו ברשתות
רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
היי טק
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
גלובס TV
פרויקט מיוחד
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
לכתבה הקודמתאיך לחמם ביעילות מרבית את הבית?