תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

קרן בית וגג: מובילה בתמ"א 38 בר"ג / מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

קרן בית וגג הוקמה לפני חמש שנים על-ידי קבוצת יזמים ומשקיעים שהאמינו בתחום ההתחדשות העירונית, וראו בו הזדמנות ייחודית המשלבת פעילות עסקית עם אחריות חברתית כלפי האנשים, הבתים, השכונה, המרחב העירוני וסביבת המגורים של כולנו. הקרן גייסה לפני שלוש שנים רבע מיליארד ש"ח מגופים מוסדיים מובילים, כמו פועלים שוקי הון, הפניקס השקעות ופיננסים, אקסלנס, עמיתים, איי.בי.איי ועוד.בית וגג מתמחה בייזום פרויקטים של תמ"א 38, בעיקר מסוג הריסה ובנייה מחדש, וכיום יוזמת ומנהלת 40 פרויקטים, הפרושים במרכז הארץ - בעיקר בתל-אביב, רמת-גן, רעננה, רמת השרון והרצליה:

• 4 פרויקטים הסתיימו ואוכלסו (100 דירות)
• 6 פרויקטים נמצאים בביצוע (200 דירות)
• 8 פרויקטים יחלו ביצוע במהלך השנה (יותר מ-200 דירות)
• 20 פרויקטים נוספים בתהליכי תכנון והיתר בנייה מתקדמים (מאות רבות של דירות)

מה מייחד את בית וגג לעומת גופים אחרים בענף?
רו"ח אלונה בר און, מנכ"לית בית וגג, מסבירה: "הליך קידום הפרויקט הוא מורכב, ממושך, מחייב מעורבות גבוהה של גורמים רבים בדרך, וכפי שכולם מרגישים היטב, נתון להפכפכות רגולטורית חדשות לבקרים. במצב זה, בית וגג מחזיקה ביתרון משמעותי בענף אשר נובע משילוב של ארבעה יתרונות מובהקים: איתנות פיננסית, ניסיון והתמחות, אחריות על כלל שלבי התהליך, ותפיסת קיימות מגובשת:

1. האיתנות הפיננסית -מהפרמטרים החשובים ביותר בבחירת היזם. יתרון משמעותי זה של בית וגג נובע מהמודל הייחודי המחבר בין 250 מיליון₪ של כספי ציבור להשקעה בנדל"ן למגורים, במסגרת התחדשות הערים והבתים של כולנו.

2. לבית וגג פלטפורמה מתמחה ומנוסה בהתחדשות עירונית. זהו יתרון משמעותי במיוחד לאור מגוון ההיבטים המאפיינים את ענף ההתחדשות העירונית אל מול ייזום נדל"ן "מסורתי" על קרקעות חופשיות.

3. בית וגג לוקחת אחריות על מכלול שלבי התהליך. החל מגיבוש תוכניות המשלבות חזון אורבני ואדריכלות, בעבודה משותפת עם הרשויות, דרך החתמת בעלי הדירות, הובלת היתר הבנייה, ניהול התכנון, ניהול הביצוע, ועד למכירת הדירות ואכלוס הבניין.

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988