תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

החברה לחיזוק מבנים בישראל: מובילה בתמ"א 38 בת"א, הרצליה ורעננה/ מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

יוסי חסון, יזם ומשקיע היי-טק בעברו, אשר כיהן כשותף מנהל בקרן השקעות‭BRV‬ שהייתה המשקיעה הראשונה ובעלת המניות הגדולה ביותר ב-‭,WAZE‬ מאמין כי ההתחדשות העירונית היא סוג של "סטארט-אפ" של עולם הנדל"ן המסורתי. בשל אמונה זו, עשה הסבה מקצועית על מנת להביא את ההיי-טק, בדמותה של התמ"א ‭ ,38‬ אל עולם הלואו-טק הנדל"ני בישראל.

כדי לממש את הפוטנציאל, חבר חסון לקבוצת הניהול והפיקוח אפרתי מדפיס, לקבוצת עטיה, המומחית בייזום וניהול מבנים מסחריים, וכן לקבוצת אשגר, זרוע הנדל"ן של היזם אלי כהן, וביחד הם פועלים על מנת להפוך את התמ"א ‭ 38‬ ליהלום המלוטש של התעשייה. החברה פועלת כיום בעיקר בתל אביב, המהווה כ-%‭70‬ מהיקף פעילותה, לצד ערים נוספות כדוגמת רעננה, הרצליה, גבעתיים, רמת גן, רמת השרון - ערים בהן לטענת קברניטי החברה ניתן ליישם את החזון ולהפוך את חוויית המגורים של תושביהן לקורצת במיוחד.

נכון להיום החברה פועלת בלמעלה מ‭50- ‬ פרויקטים, כאשר בשנת ‭ 2015‬ לבדה החלה בביצועם בפועל של שבעה פרויקטים במקביל, והקצב צפוי אף לגדול בשנים הבאות. בשונה מרוב החברות הפועלות בתחום, החברה לחיזוק מבנים מאמינה ביכולות עצמיות (בניגוד למיקור חוץ), ואכן לחברה מחלקות פנימיות המספקות את מגוון השירותים לדיירים (מחלקת תכנון, מחלקת ניהול פרויקטים, מחלקת שיווק, מחלקת קשרי דיירים, כספים וכו‘).

אמנם מבנה מסוג זה יקר יותר לתפעול, אך הוא מאפשר מתן שירות אישי, מהיר ומקצועי שאינו בר השוואה. מבנה זה גם מאפשר לדיירים להיות מעורבים בתהליך, ומצמצם למינימום את התקלות וההפתעות שעלולות לצוץ לאורך הדרך.

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988