תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

י.ח גרינברג פיתוח ובנייה: מובילה בתמ"א 38 בת"א ובת ים/ מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

חברת י.ח. גרינברג פועלת בתחום ההתחדשות העירונית מ-2010, והיום היא בין המובילות בתחום, עם כ-30 פרויקטים ואלפי יחידות-דיור בתכנון ובביצוע בשלבים שונים.

את החברה ייסד איש העסקים והיזם שמעון (סימונה) רקח, שהוא בעליה, ובעל עסקי נדל"ן ברחבי העולם, לרבות הקמת פרויקטים רבים למגורים ולמסחר באיטליה, באנגליה ובישראל. רקח החליט להקים חברה לייזום בתחום ההתחדשות העירונית, שהוא מאמין בעתידה המשגשג, בעיקר כשמדובר בישראל, ושכציוני הוא אף "עשה עלייה" לפני כשלוש שנים.

כסיוע להקמת וניהול החברה חבר רקח לאיש עסקים וקבלן ביצוע לשעבר, יעקב חן, אשר אחראי בחברת גרינברג על תחום ההתחדשות העירונית. חן הוא קבלן ביצוע לשעבר, שבין היתר עסק רבות בשיקום יפו, והיה לו את הרקע ואת הידע להפעלת חברת התמ"א, שלה בחרו לקרוא בהמשך י.ח.גרינברג (ע"ש חמיו של יעקב חן, דוד גרינברג ז"ל). לדברי חן, "התחלנו בפרויקטים קטנים של חיזוק ועיבוי (תמ"א 38/1), בעיקר בבת-ים, רמת-גן, הרצליה וראשון-לציון.

כיום, אנחנו מתמקדים בעיקר בתל- אביב. היתרון שלנו היה בהתמצאות שלי בתחום הביצוע. עם הזמן למדתי לעומק את נושא ההתחדשות העירונית, את החוקים והתקנות".

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988