תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

נורה יזמות הכרמל: מובילה בתמ"א 38 בחיפה / מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

ווליד ח'מיס חפץ לאורך שנותיו במוסדות העירייה לשנות את פני העיר חיפה, כעת מתחוור לו שעדיף וקל יותר לעשות זאת בתור יזם ולא בתור פוליטיקאי או עו"ד. סגן ראש עיריית חיפה לשעבר, שכיהן בין היתר כחבר ועדת תכנון ובנייה של העיר, ופעל בתחום הנדל"ן מטעם משרד עורכי הדין שבבעלותו, חובש כעת את כובע היזם. הוא פועל באמצעות חברת נורה יזמות, ונחשב ליזם המוביל בתחום התמ"א 38 באזור חיפה.

"כל העניין החל במסגרת עיסוקי כעו"ד, אז ייצגתי יזם מול דיירי בניין בעיר, ותוך כדי התהליך הנציגות הציעה לי לעבור’לחזית' לאחר שהבחינו בידע ובבקיאות שלי בתחום", מתאר ח'מיס את תחילת דרכו בתחום התמ"א 38. "החלטתי לעשות זאת כפעילות נישה של המשרד, אך מהר מאוד הפעילות צמחה עד כדי כך ששינתה את מסלול הקריירה שלי. הבנתי שמדובר בתחום מעניין, יצירתי, מאתגר ומספק הרבה יותר מעריכת דין, ובנוסף זיהיתי את הפוטנציאל הגדול לדירות בשכונות הכרמל ואת הביקוש הרחב. ציר רכס הכרמל נחשב בעיניי ובעיני רבים כציר היפה ביותר בארץ, הוא חוצה את פסגות הכרמל, משתלב עם הסביבה הירוקה וניחן בנוף מהמם, כולל הים שנשקף ממנו".

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988