תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

ענב : מובילה בפינוי בינוי / מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

פרויקטים גדולים ומורכבים - זהו האתגר אותו לוקחת על עצמה חברת ענב, העוסקת בפרויקטים נרחבים של פינוי בינוי מחיפה ועד אילת, ובהצלחה, מזה למעלה מעשור. נדמה כי את חוסר הרתיעה של צוות ענב ממורכבות הפרויקטים והתעסקות עם מאות בעלי זכויות בדירות, כל אחד עם דרישותיו ובקשותיו המיוחדות, הם קיבלו בירושה מאפי כץ, מנכ"ל ומייסד החברה, שעבר עוד בתחילת 2001 מעיסוק בהפשרת קיבוצים ומושבים לבנייה לתחום הפחות מוכר אז, של פינוי-בינוי.

זאת, למרות שכל הגורמים מסביבו הפצירו בו "לא להכניס את הראש למיטה הלא שפויה הזו". ואולי סוד ההצלחה של החברה נובע לא רק מאי רתיעתה מהתעסקות עם פרויקטים מורכבים הכוללים עשרות ולעיתים מאות דיירים, אלא אף וביתר שאת דווקא מבחירתה לנקוט בשיתוף פעולה ובשקיפות מלאה לאורך כל הדרך מול כלל הדיירים בפרויקטים אותם מבצעת החברה. לא ייפלא אפוא, שהמוטו של החברה הוא "בונים ביחד איכות חיים".

"יש לנו היכולת לשתף קבוצות גדולות של דיירים בשקיפות גדולה בכל תהליך קידום התכנון, ההריסה והבנייה מחדש", מספר כץ. "המוטו שלנו הוא 'בונים ביחד איכות חיים' כי מבחינתנו הדיירים הם שותפים מלאים שלנו לביצוע הפרויקט, שהרי בלעדיהם דבר לא היה זז. יתרה מכך, חלק מהפרויקטים של ענב הם פרויקטים בהם הדיירים התגלגלו למעלה מעשר שנים מול יזמים שונים, שלא ידעו ולא הצליחו לארגן את הדיירים ולהגיע להסכמות עם קבוצות גדולות מהם, כך שהפרויקט נותר תקוע עד שנציגות הדיירים פנתה לענב, וביחד הנענו את התהליך ויצאנו לדרך".

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

צרו איתנו קשר *5988