תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

קבוצת ים סוף נדל"ן: מובילה בפינוי בינוי/ מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

"ההתחדשות העירונית היא מנוע הצמיחה העיקרי כיום בתחום הנדל"ן בישראל, והאתגר של רשויות התכנון והרשויות המקומיות הוא לשלב כוחות על-מנת להפוך את ההליכים האלו למהירים יותר. כיום, ניתן להתחיל ביצוע של פרויקט התחדשות עירונית בטווח של שנתיים וחצי, במקרה הטוב, לעומת חמש שנים שהיו נדרשות כדי להתחיל בביצוע פרויקטים". כך אומר צחי עומר, מנכ"ל חברת "ים סוף נדל"ן".

ים סוף נדל"ן היא זרוע הנדל"ן של קבוצת "ים סוף - פפושדו", שהקים איש-העסקים אלי פפושדו, באמצע שנות ה-70. ים סוף עוסקת בייזום, בהקמה, בהחזקה ובניהול נכסים, וכן בפעילויות נוספות בתחום הנדל"ן. לים סוף נדל"ן ניסיון של יותר מ-30 שנה בתחום הבנייה למגורים ולמסחר.

במהלך השנים בנו חברות הקבוצה אלפי יחידות- דיור ועשרות-אלפי מ"ר של שטחים מסחריים. בשלוש השנים האחרונות, חברות הקבוצה יוזמות פרויקטים של התחדשות עירונית, במסלול פינוי-בינוי ברחבי הארץ, בהיקפים של אלפי יחידות-דיור. צחי עומר, שהחל את דרכו בקבוצה כסמנכ"ל כספים, מכהן כמנכ"ל ים סוף נדל"ן בשבע השנים האחרונות.

בים סוף נדל"ן מאמינים, כי המסלול של פינוי- בינוי להתחדשות עירונית, הוא הפתרון הטוב ביותר כיום, הן להתחדשות מרכזי הערים והן להגדלת היצע יחידות-הדיור במרכז הארץ- פתרון שהממשלה לא הצליחה ליישם עד כה.

מדובר בפתרון אידיאלי לאור העובדה שמחירי הקרקעות גבוהים מאוד, כך שפרויקטים שנבנים בשיטת פינוי-בינוי הם זולים יותר, בשלב התכנון. כמו-כן, הוצאות המימון עד שלב יישום הפרויקט, נמוכות משמעותית, מה שמאפשר היצע דירות במחירים נמוכים יותר.

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988