תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

פרשקובסקי: מתמחה בפינוי בינוי / מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

עם ניסיון של שנים בתחום היזמות והביצוע בשוק המקומי, קברניטי חברת פרשקובסקי, הבינו כי מאחר שנושבות רוחות חדשות בשוק, יש לייצר אלטרנטיבה נוספת שבאמצעותה ניתן יהיה לתרגם את יכולותיהם היזמיות והקבלניות למנוע צמיחה נוסף. פרשקובסקי, חברה משפחתית, ציבורית, הבונה ומתכננת אלפי יחידות-דיור בארץ, בחרה בתחום הפינוי-בינוי כערוץ להגדלת נפח הפעילות.

לדברי יוסי פרשקובסקי, מנכ"ל החברה, ועו"ד עדי מסורי, סמנכ"ל פיתוח בחברה, בתקופה יחסית קצרה, לפחות בקנה-המידה של ענף הפינוי-בינוי, היא הצליחה להגיע ל-%‭100‬ חתימות, בפרויקט של כ-‭500‬ יחידות-דיור בשכונת זיו בנווה-שאנן בחיפה, ולקידום תכנוני המעמיד אותם, לפני קבלת היתר בנייה לפרויקט. לדברי עו"ד מסורי, "מדובר לא רק בפרויקט הדגל בתחום ההתחדשות העירונית של חברת פרשקובסקי, ופרויקט הדגל של העיר כולה. כשכונה מבוקשת שאין בה התחלות בנייה במשך שנים, זיהינו את המתחם כהזדמנות פז להתחלת פעילותינו בתחום.

הדרך לא הייתה קלה, עם התמודדות מול מספר חברות, כאשר נבחרנו כחברה שתוביל את המתחם, הן בשל הניסיון העשיר של החברה, והן בשל האיתנות הפיננסית". מסורי מוסיף, כי לחברה פרויקטים נוספים בתחום ההתחדשות העירונית, כדוגמת מתחם החייל האלמוני בראשון לציון בו חתמו כבר %‭30‬ מבעלי הזכויות על הסכם פינוי בינוי עם החברה, וכן פרויקט במתווה של תמ"א ‭ 38 ‬הריסה ובנייה לבניית ‭ 110‬ דירות ברח' בני דן בתל אביב, שבו נבחרה החברה לקדם את המתחם ואנו מצויים ערב חתימת הסכמים. לחברה עוד מספר פרויקטים בשלבים כאלו ואחרים לרבות בשלבי בדיקה במרכז הארץ.

פרשקובסקי המנכ"ל מבהיר, כי "העבודה עצמה היא כירורגית לכל דבר. יחסי האמון נרקמים להם אט-אט, החל מפגישות עם הנציגות, וכלה במפגשים אישיים על כוס קפה עם הדיירים, כאשר לאורך התהליך אנו מלבנים את הבעיות ומצליחים להזים את החששות. תוך כדי תנועה נוצרת דינמיקה חיובית במתחם, הגורמת גם לספקנים להירתם למשימה".

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

צרו איתנו קשר *5988