תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

יואל שטרן ושות׳: מוביל בהתחדשות עירונית / מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

"כעורך-דין המלווה שנים רבות דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית (פינוי בינוי/תמ"א ‭ ,(38‬ אני רואה את תפקידי כאיש-מקצוע שתפקידו לדאוג שהדיירים יקבלו את ההגנה המיטבית על זכויותיהם, תוך קבלת מלוא הבטוחות והערבויות מהיזם, וזאת לצד קבלת התמורה המקסימלית בעסקה. אני מאמין, כי כאשר יש שקיפות בין הצדדים לפרויקט, וכשיש שקיפות ואיזון בתמורות שמקבלים הדיירים (כך שכל דייר יודע מה השכן מקבל בעסקה), הפרויקט יצא לפועל על הצד הטוב ביותר".

כך אומר עו"ד יואל שטרן, מייסד ובעלים של משרד עורכי-הדין יואל שטרן, ובעל ותק של ‭ 30‬ שנה בתחום. משרד עוה"ד יואל שטרן הוא משרד בוטיק, המתמחה בעסקאות נדל"ן מורכבות (קומבינציה, פינוי-בינוי, תמ"א ‭ 38‬ על תיקוניה וכו'). לדברי יואל שטרן, "הידע והניסיון הרב שנצבר במהלך השנים במשרדנו, מעניק יתרון גדול בליווי ובייצוג הדיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית כבר משלב בחינת ההצעות יחד עם נציגות הדיירים, אנו מזהים אם לפרויקט המוצע יש היתכנות במציאות או שמדובר ב"הבטחות באוויר".

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988