תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

יוסף קלו משרד עו״ד ונוטריון: מוביל בהתחדשות עירונית / מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

החלום של כל אם יהודייה הוא שהילד שלה ייצא עורך דין. במקרה של עו"ד יוסף קלו, יש שדרוג לסיפור, שכן אמו זכתה לא רק לראותו עם גלימה, אלא בעקיפין הייתה אחראית על התוויית המשך דרכו המקצועית בתחום. "לפני כעשור, ממש בתחילת דרכה של התמ"א ‭ ,38‬ פנה יזם לדיירי הבניין שבו אמי מתגוררת בבת ים, בהצעה. אמי ביקשה ממני שאבדוק עבורה את הנושא, ואני כמו כל בן טוב התחלתי ללמוד את העניין ממש מראשיתו.

הפרויקט אמנם לא יצא אל הפועל, אבל היזם החליט להעסיק אותי, וכך נחשפתי לתחום", מספר קלו, שכיום מלווה באמצעות משרדו כ-‭35‬ פרויקטים של התחדשות עירונית, בתהליכי ביצוע ורישוי שונים. קלו, המשמש גם כעו"ד דיירים, מספר כי לב העניין אינו נעוץ כולו בפן המקצועי כי אם גם בהיבטים נגררים. "מאחר שאני איש אמונם של הדיירים, אני מבין כי בנוסף לשירותים המשפטיים, תפקידי לשמש גם כמגשר בין קבוצות בעלי דירות וכפסיכולוג לכל דייר", אומר קלו ומספר למשל כי "בבניין מסוים יש לי 3 קבוצות ווטסאפ שונות, כמספר עמדות הדיירים, ואני מנסה להיות המפשר ומכבה השריפות ביניהם מתוך הבנה כי מעבר לעניין הפרקטי, ישנו משחק חברתי לא פשוט להתמודדות. את הפרקטיקה המקצועית כל עו"ד בתחום מבין, אבל להבין לליבם של הדיירים ולדעת לדבר בגובה העיניים ולשכנע, זה כבר סיפור אחר".

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988