תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

יהב ושות׳: מוביל בהתחדשות עירונית/ מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

יהב ושות' הינה חברת עורכי דין הפועלת בתחום הנדל"ן מזה ‭ 40‬ שנה. המשרד שהיה מחלוציו המשפטיים של תחום הפינוי בינוי, ובין היתר ייצג דיירים בפרויקט השני בארץ שמומש, נהרס, נבנה ואוכלס בהליך זה, פועל באינטנסיביות ובאקטיביזם בתחום ההתחדשות העירונית, וכיום מייצג כ-‭1,500 ‬ בעלי דירות במספר פרויקטים במרכז, המהווים פוטנציאל לכ-‭6,000‬ יחידות דיור חדשות באזורי הביקוש.

מייסדת החברה, עו"ד ונוטריון דינה יהב, אשר את חלק מהתקדימים המשפטיים בתחום שנרשמו על שמה לאורך השנים מלמדים היום באוניברסיטאות, כחלק מההכשרה בתחום, מסבירה כי החברה חרתה על דגלה חתירה ללא לאות לעסקה באחוזי מימוש גבוהים במיוחד של פרויקטים. זאת, על ידי חשיבה אסטרטגית ופעילות רצופה תוך דיווח ותיאום עם כלל הגורמים, וכן קידום איזון בין מכלול האינטרסים של כל הצדדים המעורבים. עו"ד עינת שקד, שותפה מנהלת במשרד, פועלת בתחום מזה עשור, תוך מתן דגש מיוחד על בטוחות ליווי בנקאי אשר יבטיחו גם את זכויות הדיירים והיזם, ולא רק של הבנקים, ויאפשרו את רישום הזכויות בסוף הפרויקט "כדרך המלך".

במקרים רבים, הפתרון המהיר והפשוט גובר על הארוך והמסורבל, למרות שבפועל האחרון נכון יותר. אם ננסה להשליך זאת על עולם הנדל"ן, ונעשה "זום אין" על ענף ההתחדשות העירונית, הדעה הרווחת היא כי הליך הפינוי-בינוי נותן פתרון נכון ויסודי יותר, ומעניק חיים חדשים לשכונות ולמתחמים שלמים. בפרויקטים אלו הדיירים, ברי המזל, נהנים לא רק מדירה משודרגת כי אם גם ממבני ציבור, תשתיות חדשות, שכנים איכותיים ותכנון אורבני מודרני. אלו מאפשרים לרשויות שליטה תכנונית רחבה יותר, כמו גם לשפר משמעותית את רווחת הדיירים, את חידוש השכונה והטבת איכות החיים וערך ההשקעה על ידי חידוש מתחם ולא רק מבנה, כך שהחידוש כולל גם תשתיות ושטחים שאינם בנויים ולרווחת הציבור.

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988