דעה: לך מפה ביבי כי אתה מסית, מפלג ומחליש את ישראל

לך מפה ביבי כי הבאת שחיתות ושנאה על הארץ, כי אתה מוכן להיות בעד או נגד כל דבר אם זה משרת אותך אישית, כי אין לך דרך רק אינטרסים

30.07.2017, 17:20 דרור הלוי

הכתבה מטעם העיר החדשה

לך מפה ביבי, כי אתה ראש הממשלה הראשון שהוא לא ציוני, לא מוסרי ולא ביטחוניסט, רק נהנתן.

לך מפה, כי אין לך דרך רק אינטרסים.

לך, כי אתה מסית ומפלג ומחליש את ישראל.

זה לא טור פוליטי, לא ימין מול שמאל - זו טובתך שעומדת תמיד לפני טובת המדינה.
לך וקח איתך את שרה. אתה ראש הממשלה עם הקדנציה הארוכה ביותר, אבל עם אפס מעשים: בן גוריון הקים מדינה; פרס אחראי לתעשיות הצבאיות והכור בדימונה; בגין חיסל את האיום הגרעיני, הרים את עדות המזרח והביא שלום; רבין ניצח בששת הימים והחליט על אנטבה וקירב את הפלסטינאים; שרון קבע גבול בעזה; ברק הוציא אותנו מלבנון; אולמרט השתיק את חיזבאללה לשנים וחיסל איום ביטחוני חמור לפי פרסומים זרים. מה המורשת שלך?

הקבינט בראשותך אישר את הכפלת העיר קלקיליה, אחרי שבוע טענת שאתה לא זוכר - מהלך דרמטי בנושא שהוא לב הסכסוך, החלטה בפורום עליון של קבינט, שבוע אחד עבר ואתה לא זוכר?

אנחנו זוכרים, אתה משקר.

אבל זה המאפיין, נאמת בלי סוף נגד שחרור מחבלים רוצחים אבל היית למשחרר הגדול שלהם, כי באותו רגע זה היה פופולרי.

הצבעת בעד הנסיגה מעזה ואז דיברת נגדה; תמכת בגיוס חרדים ואז עשית סיבוב פרסה; תמכת ברמטכ"ל מול אלאור עזריה ואז התקפלת; הקמת את התאגיד ואז פעלת לחיסולו; יזמת את מתווה הכותל והבאת להחלטה נגדו.

מעריציך מדברים על יכולת ההישרדות, אבל זו אפשרית רק כי אין אדם או ערך או מטרה ששווים בעיניך יותר מההטבות והמשרה. אתה מוכן להיות בעד או נגד כל דבר אם זה משרת אישית אותך.

שקד לא תתמוך לעולם בחזרה לגבולות 67 בשביל כיסא; לבני לא תסכים לסיפוח השטחים או הרס בית המשפט עבור מנעמי השלטון; ליצמן לא יתמוך בחילול שבת כדי לשבת בממשלה. לכולם יש ערכים וקווים אדומים לך אין.

בשביל כמה קולות הרסת את הקשר עם המפלגה הדמוקרטית בארצות הברית וכעת את הקשר עם מרבית היהודים שם? זה מסוכן.

כאן אתה מסית נגד ערביי ישראל ונגד התקשורת והשמאל ובמקום לאחד אתה מחליש ומפלג.

אין שר חוץ כי זה נוח לך, שר הפנים עבריין, את שר הביטחון פיטרת ושר התקשורת הוא בובה של אינטרסים. הבאת לבחירות מוקדמות בשביל להציל עיתון שתמך בך, איפשרת לעורך דינך לבחוש ברכש ביטחוני קריטי והעברת בפועל סמכויות שלטון לשרה.

מנהיג צריך להראות את הדרך, להיות הקול המכוון כפי שנוהג הנשיא ריבלין, איפה אתה?
שתקת כשתקפו הורים שכולים בנוכחותך.

ביזית את פורצי הדרך לירושלים בשביל גנדי וכמה קולות קיצוניים.

כשחרדים תוקפים חיילים וילדות אין לך דעה?

אתה לא בעד או נגד חרדים או מתנחלים, או נכים או מזרחיים - הכל בשבילך סחורה.

אולי זה שווה כי קיבלנו את מר ביטחון? גם זו אשליה. איראן התחזקה וכשזה לא משרת אותך הפסקת להזכיר אותה; חמאס ירה על ירושלים שיתק את נתב"ג ונישאר על רגליו; לארדואן נכנעת והוא קיבל פיצויים על המרמרה; מנהיג חמאס החדש הוא זה שבמו ידיך שחררת.

אנחנו לא סומכים עליך כשאתה ממנה בעלי תפקידים ולא בסדר עדיפויות של תקציבים ולא כשאתה שולח חיילים לקרב, השיקולים שלך זרים.

לך מפה ביבי, כי הבאת שחיתות שנאה ופילוג על הארץ.

*** הטור לעיל הוא על דעת הכותב בלבד

לכל הכתבות לחץ כאן >>