הנקראות ביותר

האם המטריה החדשה של טלדור היא הפתרון לבעיות אבטחת ה-IT?

אחד מהחסמים המרכזיים להגירה מסיבית של שימוש בשירותי ענן אצל ארגונים הוא נושא אבטחת המידע * על פי סקר סיסקו - 27% מיישומי הענן ששולבו במערכת הארגונית היוו פתח לסיכון אבטחה למידע הארגוני * 

Taldor

אין זה סוד שלאבטחת המידע יש מקום של כבוד ברשימת הבעיות המטרידות את הדרג המנהל וה-IT בארגון כאחד. בשנים האחרונות, עם הפיכתו של מידע זמין ונגיש לצורך חיוני אצל כל אחד מעובדי הארגון לצורך פעילות שוטפת, כל פגיעה בזרימת המידע, בתקינותו או באמינותו, מהווה אבן נגף רצינית לארגונים, אשר, ממילא נאבקים באתגרי אבטחת מידע שמקורם בכיוונים שונים, במקביל לניסיון לעמוד בקצב המתגבר של טכנולוגיות חדשות, אשר מאלצות את הארגון להתגמש, להתאים את עצמו ולהמציא את עצמו בכל יום מחדש.

הצהרות לחוד ומציאות לחוד

למרות המודעות הגדולה לאיומי האבטחה, נראה, כי אנשי אבטחת המידע בארגונים מתקשים לעשות את מלאכתם באופן יעיל. מדו"ח הסייבר של סיסקו עולה, כי במחצית מהארגונים שנסקרו, קיימות למעלה מ-5,000 התראות אבטחה המתקבלות ביום! מתוך אלה, רק מעט יותר מ-50 אחוזים זוכות להתייחסות או נבדקות, השאר, נותרות ללא התייחסות. ללא ספק, האשם (אם ישנו כזה) איננו נעוץ בעבודתם של אנשי ה-IT, אלא במציאות האבטחתית הנושכת, איתה מתקשים הארגונים להתמודד ובהתרבות המתמידה של האיומים וחומרתם.

האתגר - אבטחת מידע!

אותו דו"ח סייבר של סיסקו מגלה עוד מספר עובדות, אשר בוודאות תוכלו להזדהות איתן. למשל: בין האילוצים המרכזיים המגבילים אימוץ פתרונות מידע בארגון ניתן לציין את התקציב, בעיות בתאימות המוצר, צורך בהסמכה וחוסר בידע מספק. הנזק הגדול ביותר שחווים ארגונים שעברו תקיפות סייבר או ניזוקו מבעיות אבטחה, מתמקד במערכות התפעוליות, במערכות הכספים, בפגיעה במוניטין הארגון ומותגיו ובאספקט שימור הלקוחות. תוך כדי הניסיון לספק מעטפת אבטחת מידע כוללת, מרבית הארגונים משתמשים בספקי צד שלישי לתפעול של כ-20 אחוזים ממערך האבטחה הארגוני שלהם. כתוצאה מכך, ארגונים רבים מגיעים אף לשימוש בשישה(!) פתרונות שמקורם בספקים שונים. כל זאת, רק כדי להשיג רמה מתקבלת על הדעת בלבד של אבטחת מידע (שלא לדבר על ההתמודדות עם התנגשויות אפשריות בין הפתרונות השונים).

מצלצל לכם מוכר?

מבחינה הסתברותית, קיימת סבירות גבוהה כי אחד (או יותר) מהממצאים המטרידים הללו נוגע לארגון שלכם!

הכירו את UMBRELLA - המטריה שתגן על הארגון שלכם

טלדור, המספקת פתרונות One Stop shopבתחום הסייבר סקיוריטי, מגישה לכם את ה-UMBRELLA של סיסקו, פתרון אבטחת מידע מקיף מבוסס ענן וגמיש, אשר ניתן להתאמה בדיוק לצרכי הארגון שלכם. זאת - ללא תלות בתחום פעילותו של הארגון, גודלו, מספר העובדים בו או מיקומו הגיאוגרפי. גמישותו הרבה של הפתרון הכולל מאפשרת לכם לזכות בהגנה המלאה ללא הצורך לבנות את האבטחה שלכם טלאי על טלאי, לפתור התנגשויות, ואף מאפשרת לבדוק, אחרי שהטמעתם כבר כמה פתרונות אחרים, איזו פרצת אבטחה עדיין נשארה פתוחה!

גל עופרי, CTO בחברת טלדור תקשורת, מציין כי "טלדור מציעה כיום מעטפת של שירותים המספקים מענה מהיר ויעיל ללקוחותיה. כמענה לאיומים הקיימים ברשת, מציעה החברה את פתרון ה - Umbrella מבית Cisco המהווה מענה הוליסטי רב ערוצי. הפתרון הוא ללא תלות במיקום הגאוגרפי, מבוסס ענן ומותאם גם לחברות בעלות תקציב מוגבל, שכן בעתיד יוכלו להרחיב את השימוש בה".

צרו קשר עם מומחה פתרונות האבטחה שלנו במייל cyber@taldor.co.il כבר היום, וממחר, תוכלו לסמן את ה-V המיוחל על הסעיף "למצוא פתרון יעיל לאבטחת מידע".

לפרטים נוספים >>

עקבו אחרינו ברשתות
רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
גלובס טק
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!