תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

משרד החברה לפיתוח והתחדשות עירונית: מוביל בהתחדשות עירונית/ מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

התחדשות עירונית במודל חברתי ייחודי בו בעלי הדירות הם היזמים והאדונים לגורלם, זו נוסחת ההצלחה של החברה לפיתוח והתחדשות עירונית, העוסקת בפרויקטים של פינוי- בינוי ותמ"א ‭ 38‬הריסה ובנייה בהיקפים גדולים. "אנו מעניקים לבעלי הדירות במתחמים בהם אנו מטפלים מעטפת רחבה של שירותים מקצועיים, על מנת שהם יזמו בעצמם את הליך קידום הפרויקט, וכל זאת בהובלת צוות מנוסה מאוד מטעמנו", מספר ניר שמול, מנכ"ל החברה. "כך יוצא שבעלי הדירות בפרויקטים שלנו נמצאים במרכז קבלת ההחלטות, ובשליטה מלאה על תהליך ההתחדשות העירונית במתחם שלהם".

אז אתם לא מייצגים בכלל יזמים?

"לא! החברה לפיתוח והתחדשות עירונית מייצגת בעלי דירות בלבד, ואף לא יזם אחד, כאשר התהליך מתרחש באופן הבא: לאחר שאנו מקבלים פנייה מבעלי הדירות במתחם, אנו בוחנים את היתכנות המתחם ע"י בדיקות כלכליות ותכנוניות. במידה שישנה כזו, אנו מגבשים את בעלי הדירות באמצעות הסכם ייצוג וליווי, תחת מטריה מקצועית אחת עם שירותים הכוללים שמאי, אדריכל, עו"ד, מהנדס, כלכלן מנהל פרויקט, וכל בעל מקצוע נדרש אחר.

בשלב הבא, לאחר שאחוז גבוה מבעלי הדירות מתקשרים עמנו בהסכם, אנו מגישים בשמם תב"ע חדשה ומכריזים על המתחם - כמתחם להתחדשות עירונית במסלול מיסוי. רק לאחר שיש לנו ודאות של תב"ע בתוקף, הכרזה על המתחם במתחם להתחדשות עירונית ובעלי הדירות מאוגדים - הם בוחרים בעצמם במכרז את היזם שיתקשר איתם בעסקה".

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

צרו איתנו קשר *5988