תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

צפו: "היו לנו אפס לקוחות והפכנו את הסניף לרווחי כבר אחרי שנה"

אבי לסרי, הזוכה בפעילות המנהלים של ישראל בשיתוף אופל, עבר כל תחנה בבנק עד שהגיע לתפקיד מנהל סניף באר שבע של בנק יהב • "מה שאני אוהב כאן זו האווירה של ההתלהבות, התשוקה של האנשים, האש שבוערת בהם" • צפו בראיון המלא

הכתבה בשיתוף אופל

אבי לסרי, מנהל סניף באר שבע של בנק יהב, הוא הזוכה בפעילות המנהלים של ישראל של אופל בשיתוף גלובס. לסרי נבחר מתוך 30 מועמדים שהגיעו לשלב הגמר של התחרות. כולם הומלצו על ידי עמיתים לעבודה ועוסקים במגוון תחומים - שיווק ופרסום, הייטק, תיירות ונופש, פיננסים, קמעונאות ועוד.

"בפעם הראשונה שדרכתי בסניף של הבנק, הבטחתי לעצמי שאנהל אותו בבוא היום. עברתי תחנה תחנה, בכל אחת מהן התמקצעתי עד שמוניתי למנהל סניף באר שבע", הוא מספר.

לסרי (44), שעובד בבנק יהב מזה 20 שנה, ואחראי על 24 עובדים, שימש טלר בבנק בתחילת דרכו, לאחר מכן, הפך לבנקאי-כל, למנהל צוות ולבסוף למנהל סניף גדול. "מה שאני אוהב כאן זו האווירה של ההתלהבות, התשוקה של האנשים, האש שבוערת בהם. אם אתה מתדלק אותה כמו שצריך ויוצר רעב למשהו, אתה יכול לפרוץ גבולות", הוא מסביר על פילוסופיית הניהול שלו ומוסיף "אני מאמין באנשים וגורם לאנשים להאמין בעצמם, אני לוקח יתרונות של אנשים ומעצים אותם. חשוב לי לתת מוטיבציה לעובדים, שכל עובד שפותח את הדלת בבוקר ונכנס ירגיש בטוח, יציב ושיש מי שדואג לו".

לסיום, מספר לסרי כי האתגר הכי גדול שהיה לו כמנהל הוא הקמת סניף יש מאין: "היו לנו אפס לקוחות, אין דוחות, וקדימה צריך לייצר, לגייס לקוחות. הפכנו אותו לסניף רווחי כבר אחרי השנה הראשונה. אל תפחדו לחלום, תמיד ליזום ותמיד ללכת קדימה", הוא מסכם.

לסרטוני הזכייה של שלומי ברוך ולילך זינגר הקליקו כאן

צרו איתנו קשר *5988