הנקראות ביותר

חברת ישפה: מובילה בתמ"א 38 בארצי ואשדוד לשנת 2017-2018 לפי דירוג המדד להתחדשות עירונית

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית
המדד להתחדשות עירונית

תוכן שיווקי

בדירוג הארצי של מדד מדלן ”גלובס" להתחדשות עירונית, ינואר 2016 , דורגה חברת ישפה התחדשות עירונית בע"מ מאשדוד, במקום הראשון.

החברה בניהול יואל גבאי, עו"ד יהונתן גבאי ודניאל שישפורטיש, מציגה תפיסה של פרויקטים ברמת איכות ומקצועיות גבוהה, ולפני הכול, ראיית הדייר במרכז העשייה. על הזכייה במקום הראשון במדד, אומר מייסד החברה יואל גבאי: ”כחברה המדורגת מספר אחת בארץ, גודל האחריות הוא כגובה הדירוג. ישפה מחויבת להמשיך בדרך שבה החלה, בחריצות, במסירות, במקצועיות, להתמיד ולהיות טובה יותר, ולא לשכוח לעולם שעיקר העיקרים, מרכז העשייה וההצלחה טמונים בעובדה שהדייר הוא מרכז כל העשייה במחשבה ובביצוע".

כיצד הזכייה במקום הראשון השפיעה על הפרויקטים שלכם?

”קיבלנו הרבה פרגון ואהדה מצד התושבים שזכו וזוכים לבצע פרויקטים עם החברה. כמו כן, פרגון גדול מהרשויות המקומיות ומקברניטיהן. מבחינת הפרויקטים שבביצוע ושהיו בתכנון, לא הייתה השפעה. ישנן פניות ובקשות רבות מאזור גוש דן והפריפריה, לביצוע פרויקטים".

מה הציב אתכם במקום הראשון במדד גלובס ומדלן ליזמי התחדשות עירונית?

”מה שהציב אותנו במקום הראשון במדד, זה המרכיב הבסיסי של היענות לצורכי הדיירים, שיתופם המלא בכל הנעשה בתכנון ובזמן ביצוע, ועמידה מקצועית מול דרישות סטטוטוריות ורשויות מוסמכות והכרת כל האלמנטים המשפטיים והפיננסיים המהווים אתגר עצום בפרויקטים מסוג התחדשות עירונית. מדלן ביצעו בחינה אמיתית - לכל החברות המובילות בתחום - של הנתונים, שהם פרויקטים בביצוע, פרויקטים בתכנון, פרויקטים שנמסרו עם טופסי 4, כמות הדירות שנמסרו לדיירים חדשים, ולאחר בחינה וסכימת כל הנתונים דורגנו על-ידי גלובס ומדלן במקום הראשון, במדד הראשון שבוצע בתחום ההתחדשות העירונית בארץ". 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

עקבו אחרינו ברשתות
רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
גלובס טק
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
לכתבה הקודמתמשרד הרטבי בורנשטיין ושות׳: מוביל בהתחדשות עירונית לשנת 2017 לפי דירוג 100 dun's