תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

משרד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן & עמית גרוס משרד עו"ד ונוטריון: מוביל בהתחדשות עירונית לשנת 2017 לפי דירוג 100 dun's

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

לוגו dun's100
לוגו dun's100

תוכן שיווקי

משרד עורכי הדין דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן & עמית גרוס מייצג הן יזמים והן בעלי דירות בפרויקטים של פינוי-בינוי מאז שנת 2006 ובליווי פרויקטים לפי תמ"א 38 מאז 2007. הפעילות התרחבה ב-2008 לאחר תיקוני החקיקה בעניין המיסוי ותיקון חוק מקרקעין. כיום אנו מלווים למעלה מ-20 מתחמים משמעותיים של פינוי-בינוי, חלקם בעיצומה של הבנייה ותהליך שיווק הדירות וחלקם בשלבים מוקדמים יותר. מלבד זאת, המשרד מלווה למעלה מ-150 פרויקטים של תמ"א 38.

מרבית הפרויקטים נמצאים באזורי ביקוש, אך אנו מייצגים גם מתחמים בהתחדשות עירונית בפריפריה, בעיקר בקריות - קריית ביאליק, קריית מוצקין וקריית ים - ורואים בקידום ובהוצאה לפועל של פרויקטים של התחדשות עירונית בפריפריה יעד חברתי וצורך לאומי של ממש.

דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן & עמית גרוס מלווים פרויקטים גדולים של חברות נדל"ן מובילות בתחום ההתחדשות העירונית. "אנו מלווים את קבוצת כנען בשורה ארוכה של פרויקטים במתחמים לפינוי-בינוי. הפרויקט הנמצא בשלב המתקדם ביותר הוא פרויקט פינוי-בינוי ברחוב החולה ברמת גן שבו הבנייה בעיצומה. כמו כן, אנו מלווים את גאון נדל"ן בעשרות פרויקטים לפי תמ"א 38 , בעיקר בגוש דן וחיפה, מלווים את קבוצת אלמוג בפרויקט התחדשות עירונית רב-היקף בחיפה (מתחם רחוב חביבה רייק ויחזקאל), אשר נמצא בשלבים מתקדמים מאוד של בנייה ושיווק.

מלבד זאת אנו מייצגים בעלי דירות בשורה של מתחמי התחדשות עירונית מול יזמים דוגמת היישוב החדש (הכשרת הישוב), אדם-שוסטר, תדהר, אלמוג ים-סוף, רוטשטיין, ועוד. משרד עורכי דין דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן & עמית גרוס הוא אחד המשרדים הבולטים בארץ בתחומי המס, שוק ההון, היי-טק, נדל"ן וליטיגציה אזרחית.

במשרד צוות משפטי המורכב מלמעלה מ-70 עורכי דין, רואי חשבון וכלכלנים, וביניהם משפטנים בכירים יוצאי משרד המשפטים, נציבות מס הכנסה ורשויות המס. המשרד מתמקד במתן מענה איכותי, מקצועי ומסור לקהל לקוחותיו, קטנים כגדולים, פרטיים וציבוריים כאחד, תוך יישום בקיאות משפטית, כלכלית וחשבונאית של עובדיו באופן בלתי מתפשר. המשרד דוגל במתן השירות תוך הקפדה על חשיבה יצירתית, נחרצות ודבקות במשימה עד להשלמת הטיפול המשפטי לשביעות רצון הלקוח. צוות המשרד יעשה כל הנדרש לטובת שמירה איתנה ואמיצה על אינטרס הלקוח, בשקיפות ובאופן המתיישב עם מגבלות והוראות החוק.

במשרד, על סניפיו, מועסקים עורכי דין בעלי רישיון ישראלי, אמריקאי, אנגלי, רומני וקפריסאי. ייחוד זה מעניק למשרד יכולת בין-לאומית רחבה ומסייע לצוות המשרד במתן פתרונות בתחומי המס וההתנהלות העסקית מחוץ לישראל, בהתאם לצורך, לרבות לשם הקמת מבנים בין-לאומיים ומבנה חברות בין-לאומיות עבור לקוחות ישראלים ובין-לאומיים, המבקשים לפעול מחוץ לגבולות מדינת ישראל. לזכות המשרד נזקפת שורה ארוכה מאוד של הצלחות, פסקי דין תקדימיים ועוד.

למשרד פריסה ארצית בכמה סניפים - סניף רמת גן, סניף חיפה וסניף בנצרת. בשנת 2007 הורחבה פעילותו של המשרד אל מחוץ לגבולות המדינה עת נחנך הסניף בבוקרשט שברומניה ובעקבותיו הסניף בניקוסייה שבקפריסין.

עו"ד טיקוצקי מדגיש שמעבר לניסיון הרב והעשיר מאוד בטיפול בתחום ההתחדשות העירונית, המשרד מנהל פעילות ענפה ורבת שנים בתחום המיסוי, לרבות מיסוי מקרקעין. "זהו ידע המקנה למשרדנו יתרון קריטי ומשמעותי מאוד על פני משרדים אחרים, שאינם בקיאים די הצורך בסוגיות המיסוי השונות. מחלקת הנדל"ן של המשרד מורכבת מעו"ד ורו"ח אשר בעברם ייצגו את רשויות מס שבח וכן את משרד המשפטים, וכיום מטפלים בעשרות רבות של מיזמים, יזמויות וקידום של אלפי יחידות מגורים לבנייה עבור לקוחות המשרד. ההתמחות בהתחדשות עירונית באה לידי ביטוי במגוון מישורים, אם ברמות הקנייניות ואם ברמות המס הנגזרות מכך".

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988