תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

משרד הררי טויסטר: מוביל בהתחדשות עירונית לשנת 2017 לפי דירוג dun's 100

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

לוגו dun's100
לוגו dun's100

תוכן שיווקי

פרויקט התחדשות עירונית כולל ממשקים עם מספר רב של בעלי זכויות, בעלי מקצוע בתחומים שונים ורשויות, שלכל אחד מהם אינטרס ועמדה אחרת בפרויקט. לדברי עורכת הדין בתיה בראף מליכזון ממשרד הררי טויסטר ושות‘, זהו תחום מורכב ועל כן נציגות של בניין מתקשה לנהל אותו באופן עצמאי ולהתמודד עם שלל הסוגיות והקונפליקטים שהתהליך מייצר. היא מסבירה שקיימת חשיבות רבה בבחירת גוף נייטרלי שינהל את התהליך מראשיתו ועד סופו ומציעה לבחור משרד עורכי דין הבקיא בתחום, שיעניק ליווי צמוד לפרויקט לכל אורך ההליך, ובעיקר בשלבים המקדמיים: שלב בחירת יזמים, גיבוש המפרטים, יצירת הקשר השוטף ובניית האמון בין בעלי הזכויות.

בחירה במשרד כזה תביא לחתימה על הסכם מיטבי עבור הדיירים. משרד הררי, טויסטר ושות‘ עורכי דין הוא אחת הפירמות המובילות בישראל בתחום התכנון והבנייה וההתחדשות העירונית. לקוחות המשרד נהנים מערך מוסף ומיתרון משמעותי של הידע שצבר צוות המשרד בהבנה ובקידום תהליכי תכנון ורישוי של היתרי בנייה בכלל והיתרים מכוח תמ"א 38 ו/או תוכניות לפינויבינוי בפרט. בתחום ההתחדשות העירונית המשרד מייצג בעלי דירות בלבד ובכך נמנע ממצב של ניגוד עניינים (הקיים במקרים רבים במשרדים אשר מייצגים גם יזמים וקבלנים בפרויקטים מסוג זה). "חשוב לנו להעניק ליווי משפטי מקיף לבעלי הזכויות מראשית הדרך. ככל שהליווי המשפטי מוענק בשלב מוקדם יותר, כך יימנעו כשלים עתידיים ומסלול ההתחדשות ייעשה באופן חלק, יעיל וקצר יותר", מסבירה עו"ד בראף מליכזון. משרד הררי, טויסטר ושות‘ נוסד בשנת 1934 ועוסק בתחום ההתחדשות העירונית זה כעשור. לדברי עו"ד בראף מליכזון, "נכנסנו לתחום מתוך הבנה שיש לנו יתרון בשל הניסיון הרב שנרכש על ידינו בליווי הליכי תכנון ורישוי דומים מטעם הרשויות, שאותן אנו מייצגים.

הבנו שהידע שבידינו יכול לסייע ולייעל תהליכים של התחדשות עירונית ולהקל על בעלי הזכויות בהובלת ההליך. כיום משרדנו מלווה את בעלי הזכויות באופן צמוד לכל אורך הליך הפרויקט. אנחנו נכנסים לתמונה בשלב ההתארגנות הראשונית, ומלווים, בין היתר, את התהליכים הבאים: עריכת מכרז יזמים - שליחת שאלונים לוודא עמידה בתנאי סף, ניהול מו"מ ראשוני עם מספר חברות מוצעות, ניהול שלב צמצום מספר החברות על ידי חברי הנציגות, הליך.

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988