תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

משרד אדלר שחר אדלר שות': מוביל בהתחדשות עירונית לשנת 2017 לפי דירוג dun's 100

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

לוגו dun's100
לוגו dun's100

תוכן שיווקי

ב-2002 החליט עו"ד ברוך אדלר לפרוש ממשרדו בירושלים ולעבור לתל אביב כדי לקדם משם את שלל הפרויקטים בנדל"ן, בחלקם "מגה פרויקטים", אשר הוביל שנים רבות ממשרדו הירושלמי. כבר ב 2008- החל עו"ד אדלר לפעול גם בתחום תמ"א 38 . תחילה ייצג המשרד יזמים ובעלי נכסים בפרויקטים של תמ"א 38/1 (חיזוק). כיום המשרד מלווה כ 20- פרויקטים שנמצאים בשלבים שונים של התהליך - חלקם בתכנון מוקדם, אחרים בתהליך החתמה סופי או בביצוע - בערים רמת גן, גבעתיים, חולון, תל אביב והרצליה.

עו"ד אדלר מייצג לרוב דיירים ובעלי נכסים, ומשרדו טיפל ומטפל בעשרות תיקים מורכבים ורחבי יריעה, כגון המשולש הגדול ברמת גן, שבו נחל המשרד הישג משמעותי בקידומו של הפרויקט מן השורש תוך השקעת משאבים בלתי נדלים במשך כ 27- שנים. בנוסף, המשרד מייצג זה 25 שנה את מרבית הבעלים במתחם תל ליטווינסקי (מערב תל השומר), ומקדם בשמם את התוכנית לשינוי ייעוד הקרקע ולהתרת בנייתן של 1,088 דירות ועשרות אלפי מ"ר של תעסוקה ומסחר. המשרד אף מלווה פרוייקטים של פינוי בינוי, כך לדוגמא, בפרויקט שיכון עובדי עלית ברמת גן, מייצג המשרד את הבעלים של 40 דירות במתחם המיועד לפרויקט פינוי-בינוי.

במסגרת הפרויקט אחראי המשרד על עריכת ההסכמים וליווי תהליך התכנון, ובעתיד אף יהיה אחראי לשיווק היחידות החדשות, וזאת תוך ניצול זכויות המגיעות לבעלים במסגרת תמ"א 38/2 ו - 38/3. מה חשוב שיופיע בחוזה של יזם מול דיירים? "מדובר בחוזה מורכב אשר דומה בהיקפו לחוזה קומבינציה", אומר עו"ד אדלר. "מצד אחד הדיירים מוכרים זכויות לקבלן, ומצד שני הקבלן מבצע בנייה בפועל בנכסים של הדיירים ובתמורה לזכויות. אלו הם חוזים מורכבים עם מגוון של נושאים בעלי חשיבות רבה. בחוזה מסוג זה יש לא מעט נקודות שיש להאיר בזרקור ולהתייחס לסוגיות הכרחיות". 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988