תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

משרד קרן כהן בלחרסקי ושות’: מוביל בהתחדשות עירונית לשנת 2017 לפי דירוג dun's 100

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

לוגו dun's100
לוגו dun's100

תוכן שיווקי

"הקו המנחה של משרדנו מציב את האינטרסים של הלקוח ולא אף גורם מסיח אחר במרכז וכפועל יוצא, הלקוח זוכה לליווי אישי וצמוד בכל שלב של ההליך המשפטי או העסקה המתבצעת". כך אומרת מציינת עו"ד קרן כהן בלחרסקי ומדגישה שהליווי האישי חשוב במיוחד בייצוג בעלי דירות ויזמים בתהליכים של התחדשות עירונית שבהם המציאות משתנה חדשות לבקרים. משרד קרן כהן בלחרסקי ושות‘ נמנה עם משרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית. המשרד היה בין הראשונים והבודדים בארץ שליווה עסקאות למימוש תמ"א 38 מתחילתם ועד סופן. מחלקת ההתחדשות העירונית במשרד הינה מהחלוצות בתחום ומטפלת במאות פרויקטים של תמ"א 38 (חיזוק), תמ"א 38 (הריסה ובניה) ובעשרות פרויקטים של פינוי ועיבוי בינוי, לרבות פרויקטים מהמסוקרים והגדולים ביותר בישראל.

עורכי הדין במשרד הנם בעלי ניסיון רב בליווי פרויקטים של יזמים ובעלי דירות, החל משלב הבדיקות המקדמיות וגיבוש ההיתכנות הראשונית לפרויקט, דרך ניסוח הסכמי ההתקשרות בין הצדדים, ליווי ההליך התכנוני והטיפול בהתנגדויות, עררים, מציאת פתרונות מימון מסוגים שונים, ניהול הליכים בפני המפקח/ת על הבתים המשותפים ועובר לשלב השלמת הפרויקט, מסירת הדירות החדשות לבעלי הדירות והשלמת רישום הזכויות.

"אנחנו מייצגים יזמים ובעלי דירות וכל אחד מסוגי הלקוחות הללו יוצר אתגרים שונים ודורש מומחיות שונה לעומת האחר. בייצוג בעלי דירות, האתגר הגדול הינו לייצר בסיס הבנה והסכמה על מתווה העסקה והתמורות הניתנות במסגרתה לבעלי דירות המחזיקים בדעות שונות ודורשים סבלנות והקשבה. בייצוג יזמים יש לא פחות אתגרים, הנובעים בין היתר מחוסר הוודאות התכנונית הקיים בתחום ומהרגולציה המשתנה חדשות לבקרים בשוק תחרותי ואגרסיבי וכן מאתגרים המחייבים מציאת פתרונות מימון לשלבי הביניים עד להוצאתם של הפרויקטים לפועל". 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988