תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

משרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות': מוביל בהתחדשות עירונית לשנת 2017 לפי דירוג dun's 100

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

לוגו dun's100
לוגו dun's100

תוכן שיווקי

פרויקטים של התחדשות עירונית הם בעלי מורכבות רבה. הם מחייבים ידע מעמיק לצד ניסיון מעשי עשיר הנלווה לייצוג המשפטי. משרד עורכי-הדין ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות' (EBN) הוא אחד מהמשרדים המובילים בישראל ובעל מומחיות רבה בתחום ההתחדשות העירונית. המשרד שותף להליכים המשפטיים הגדולים והמורכבים שנערכו בישראל בשנים האחרונות וכן לעסקאות הגדולות במשק. למשרד מומחיות רבה בתחום הנדל"ן על כל רבדיו, בטיפול בפרויקטים גדולים ובעסקאות גדולות, לרבות בפרויקטים של התחדשות עירונית (פינוי-בינוי ותמ״א- 38 ,(שבהם מייצג המשרד חברות נדל"ן מהגדולות ומהמובילות במשק. בנוסף למומחיות בתחום הנדל"ן, למשרד מומחיות וניסיון משפטי במספר רב של תחומי עיסוק, דוגמת ליטיגציה מסחרית (כולל תביעות ייצוגיות), מיזוגים ורכישות, מדיה ותקשורת, אנרגיה ותשתיות, היי-טק, שוק ההון, הגבלים עסקיים, דיני עבודה ומימון פרויקטים.

לדברי עו"ד רועי חרש, ראש מחלקת הנדל"ן במשרד ארדינסט בן נתן טולידאנו, ועו"ד רועי ששון, המתמחה בתחום הנדל"ן ובמימון נדל"ן, למחלקת הנדל"ן ניסיון רב הן בייצוג דיירים והן בייצוג יזמים בעשרות רבות של פרויקטים בתחום ההתחדשות עירונית. “צברנו ידע רב בליווי תהליכי התכנון הקשורים לפרויקטים אלה, וכן ניסיון עשיר בתחום מימון עסקאות התחדשות עירונית, לרבות באמצעות קרנות השקעה המתמחות במימון פרויקטים מסוג זה". השניים מציינים עוד, כי השוק מלא ביזמים והמטרה האמיתית היא ניתוח נכון של העסקה: “בכל פרויקט אנחנו נכנסים לעובי הקורה, לרבות בהיבט התכנוני, ובדרך זו מכניסים ערך מוסף לנושא התמורות בעסקה. נקודת המבט התכנונית מאפשרת לגבש היקפי זכויות בנייה, להציע אפיקים תכנוניים שונים, וכן ללוות תהליכים של קידום תב"ע ככל הנדרש".

עו"ד רועי חרש מוסיף, כי “כשאנו ניגשים לבחון פרויקט מסוים, אנו בודקים את סביבת הפרויקט וחלופות התכנון, ומנסים למצוא היכן ניתן לייצר לו יתרונות אשר יגדילו את הערך לצדדים, כמו למשל, צירוף בניינים נוספים". עו"ד ששון ממשיך את הדברים ומציין - "אנו נעמיק במקביל גם בבחינת ההיבט המימוני של הפרויקט, שכן כיום עומדות בפני היזמים חלופות מימון מגוונות, שיש להן השפעה רבה ומכרעת על התקדמות הפרויקט והשלמתו". לדברי עורך דין חרש, יש יתרון לגודלו של משרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו, המונה כיום כ- 100 עורכי-דין. יתרון זה מאפשר למשרד לטפל בפרויקטים ארוכי טווח, ליהנות מאורך נשימה גדול, ומסינרגיה עם מחלקות אחרות במשרד. לדברי עו"ד רועי חרש: “בזכות הסינרגיה הבין-מחלקתית, המשרד מספק מעטפת כוללת, המאפשרת ראייה אינטגרטיבית, וכך הטיפול בעסקה נעשה בכל הרבדים". 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988