תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

משרד אילן גלזר ושות’ משרד עורכי דין: מוביל בהתחדשות עירונית לשנת 2017 לפי דירוג dun's 100

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

לוגו dun's100
לוגו dun's100

תוכן שיווקי

למעלה מ-25 שנה עוסק עו"ד אילן גלזר, שותף בכיר ומייסד משרד עורכי הדין אילן גלזר ושות‘, בייצוג משפטי של פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי-בינוי. בתחילת דרכו העיסוק בהתחדשות עירונית נתפס כנישה משנית, צדדית וזמנית. המשרד היה בין חמשת משרדי עורכי הדין החלוצים בתחום, ולמרות הספקנות והחשדנות מסביב עו"ד אילן גלזר האמין שההתחדשות העירונית תהפוך לתחום רחב היקף ומשמעותי עבור בעלי בתים, יזמים ועבור המדינה.

"התחדשות עירונית היא פתרון אולטימטיבי לשיפור היצע הדירות, ליצירת ביטחון אישי ולצמצום פערים חברתיים-כלכליים במשק הישראלי. זוהי הזדמנות הן של בעלי הדירות והן של הרשות המקומית ליצור שינוי, לשפר את איכות החיים, לדאוג לביטחון האישי, להקים תשתיות חדשות ואיכותיות ולהשיא ערך ותמורה כלכלית״. עו"ד אילן גלזר, בוגר אוניברסיטת תל אביב, יוצא משרד ש. הורוביץ ושות‘ ושותף לשעבר במשרד עו"ד שמר, לאופר רוזן גלזר ושות‘, החליט להקים לפני למעלה משני עשורים משרד המעניק שירותי בוטיק במקרקעין ובנדל"ן. במהלך השנים עסק המשרד בליווי ובביצוע עסקאות במקרקעין בישראל ובחו"ל, לרבות ליווי השקעות נדל"ן ברחבי העולם (בעיקר בארה"ב ובאירופה), ובהקמת קרנות ומיזמי השקעה לנכסי נדל"ן מניבים בחו"ל. בתחום ההתחדשות העירונית, פינוי-בינוי ותמ"א 38 נחשב המשרד לאחד המשרדים המובילים בתחום, ומייצג בפרויקטים אלו הן יזמים והן בעלי דירות .

"הידע והניסיון הנצבר אצלנו לאור שנות פעילותנו בענף הנדל"ן מאפשרים לנו להעניק שירות וטיפול ’מקצה עד קצה‘, משלב החזון ועד לסיום הפרויקט", אומר עו"ד גלזר. "בתחום ההתחדשות העירונית אנחנו מטפלים כיום בפרויקטים בכל הארץ. רק באזור גוש דן ניתן למנות פרויקטים בהיקף של אלפי יחידות דיור בשלבי קידום וביצוע שונים. אנו מלווים דיירים החל בשלב שבו הם מתגבשים לקידום הרעיון, דרך ניהול ההליך לבחירת היזם או הקבלן אשר יבצע את הפרויקט, וכלה בשלב הרישוי, שלב הביצוע ושלב אכלוס הדירות ורישומן בלשכות המקרקעין. בנוסף, המשרד מלווה משפטית חברות יזמיות וקבלניות בכל שלבי מימוש הפרויקט".

במקרים רבים של התחדשות עירונית תפקיד עורך הדין אינו רק ייעוץ משפטי גרידא. עורך הדין בפרויקט נדרש ליכולת לתכלל את הגורמים הרבים והשונים כדי לממש את הפרויקט על הצד הטוב ביותר. עו"ד גלזר חווה את האינטראקציה המורכבת בכל פרויקט, שמחייבת אותו להעניק יחס אישי לכל דייר ודייר. "הקשר הבין-אישי של עורכי הדין עם הדיירים חשוב מאין כמוהו", אומר עו"ד גלזר. "מדובר בסיטואציות מורכבות, ומעבר לכך יש לזכור כי עפ"י רוב, הדירה היא הנכס הכלכלי יקר הערך ביותר של אנשים. 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988