תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

משרד ליפא מאיר ושות': מוביל בהתחדשות עירונית לשנת 2017 לפי דירוג dun's 100

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

לוגו dun's100
לוגו dun's100

תוכן שיווקי

משרד עוה"ד ליפא מאיר ושות' מונה כ 120- עובדים, בהם כ 75- עורכי- דין, והוא אחד המשרדים הגדולים והמוערכים בישראל. משרד ליפא מאיר הוא גם אחד מהמובילים בתחום הנדל"ן בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט. המשרד מעניק שירות משפטי מקיף במכלול השירותים המשפטיים ללקוחותיו, באופן שמהווה one stop shop. זה יותר מ-10 שנים מלווה המשרד הן יזמים והן דיירים בתחום ההתחדשות העירונית, בפרויקטים שונים, כשמאחוריו ניסיון עשיר במגוון פרויקטים של התחדשות עירונית, המונים אלפי יחידות-דיור ברחבי המדינה. לדברי עו"ד עמית סלע, "העובדה שבמשך השנים משרדנו מלווה פרויקטים שונים, שבמסגרתם מיוצג על-ידינו היזם, ובפרויקט אחר הבעלים/הדיירים, מקנה לנו את היכולת לקבל פרספקטיבה ייחודית לעסקה, שכן יש לנו יכולת להתמודד עם כל חשש של הבעלים, למצוא פתרונות מקובלים או ייחודיים לרצונות ולצרכים של הבעלים או של היזמים.

הודות לידע ולניסיון רב-השנים שנצבר אצלנו, ביכולתנו להגיע לסיום המשא-ומתן באופן מהיר ומקצועי, ואף לייעץ ללקוחותינו גם בהיבטים מסחריים אחרים". "חלק אינטגרלי מהידע רב-השנים שנצבר בתחום ההתחדשות העירונית, כולל בתוכו גם ידע שנצבר במישור התכנוני, המיסויי והמימוני. זאת בכל הקשור גם להיבטים של הבנקים והגופים המלווים. נוסף לכך, העובדה שברוב רובן של העסקאות מוקם צוות ניהול משא-ומתן כולל, שמונה גם עורכי-דין, אדריכל, שמאי, מפקח (כל אחד בתחומו ולפי העניין), היא המפתח העיקרי לקידום הפרויקט, לסיומו של המו"מ במהירות, ביעילות ובמקצועיות ולהצלחת הפרויקט".

עו"ד עמית סלע מציין, כי המשרד מלווה כיום עשרות פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית בשלבים שונים, חלקם לאחר אכלוס וחלקם לאחר היתר בנייה או בשלבי בנייה, וביניהם גם פרויקט מיוחד שבו המשרד מלווה יזם בעסקת פינוי-בינוי בין הגדולות במרכז הארץ, שבמסגרתה יפונו 400 משפחות וייבנו 1,800 יחידות-דיור. "אנו מנוסים מאוד בעסקאות של התחדשות עירונית, ואין זו הפעם הראשונה שאנו מטפלים בפרויקט גדול". "אנו עובדים עם יזמים בעלי רקורד מרשים, שהוכיחו את עצמם, יזמו פרויקטים והיו חלק מתהליכי תכנון, ביצוע, והתקשרויות מול דיירים, הן בפרויקטים של התחדשות עירונית והן אחרים של יזמות בנייה. בכל מה שקשור להנעה של פרויקט פינוי-בינוי- אנו מייצגים יזמים שיש להם יכולות מוכחות לייזום פרויקטים מסוג זה, כולל יכולות ארגון, שיובילו להצלחת הפרויקט. באותה מידה אנו מייצגים בעלי דירות, וממליצים להם להתקשר רק עם יזמים שלהם ניסיון עשיר ביזמות בנייה". 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988