תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

משרד כהן, וילצ’יק ושות’ משרד עורכי דין - מוביל בהתחדשות עירונית לשנת 2017 לפי דירוג dun's 100

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

לוגו dun's100
לוגו dun's100

תוכן שיווקי

כהן, וילצ'יק ושות' הוא אחד ממשרדי עורכי הדין הוותיקים והמובילים בישראל. המשרד, אשר נוסד בשנת 1995 על ידי עורכי הדין אלי וילצ‘יק ואבנר כהן, הוא מהמובילים בתחום הנדל"ן, תחום הדורש מומחיות ובקיאות בפרטים רבים ויכולת להתמודד עם היקף עבודה גדול בפרויקטים מורכבים.

מטבע הדברים, פעילותו של המשרד היא בין-תחומית ומשולבת, ועורכי הדין מעמידים לרשות המערכת בכללותה את יתרונותיהם היחסיים ואת ניסיונם המקצועי, איש איש בתחומו. העובדה שהמשרד הוא אחד המשרדים הבודדים המשלבים את תחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית עם תחום התכנון והבנייה מעניקה לכהן וילצ'יק ושות' יתרון עצום בקרב משרדי עורכי דין העוסקים בנדל"ן, ולקוחותיו זוכים לייצוג מקצועי מן השורה הראשונה, בכלל ההיבטים הקשורים בפרויקטים בנדל"ן. המשרד מלווה את הדיירים או את היזם עד לסיום הפרויקט, לרבות ליווי מול רשויות מקומיות בהיבטים התכנוניים של הפרויקט.

את צוות התכנון והבנייה במשרד מוביל עו"ד אלי וילצ'יק, שותף מייסד, מעורכי הדין המובילים בארץ בתחום התכנון והבנייה ובתחום המוניציפאלי (רשויות מקומיות) המייצג חברות וגופים מרכזיים במשק בתחומים אלו. עו"ד וילצ'יק משמש יועץ משפטי ומעניק טיפול משפטי שוטף למספר רב של עיריות, ועדות מקומיות, רשויות מקומיות, ועדות תכנון, גופים ציבוריים, חברות קבלניות, יזמים ולקוחות פרטיים. את צוות מומחי המקרקעין של המשרד מובילה עו"ד רוני איל-להב, שותפה במשרד, המתמחה בטיפול בעסקאות נדל“ן רחבות היקף.

עו"ד רוני איל-להב היא עורכת דין ותיקה בתחום, שצברה ניסיון רב בליווי עסקאות נדל“ן מורכבות, בכלל זה פרויקטים למגורים ולמסחר, עסקאות קומבינציה, פינוי-בינוי, תמ“א 38 שכירות מסחרית ועוד. היא עוסקת בתשתית המשפטית הנדרשת לבניית העסקה, איתור יזמים או קבלנים, ניהול המשא ומתן במהלכה ועד ניהול השלמת העסקה וחתימתה. בשש השנים האחרונות היא מתמחה בפרויקטים של התחדשות עירונית בכלל ובתמ"א 38 בפרט. בתחום זה משרד כהן וילצ'יק ושות' מייצג בעיקר דיירים בעשרות פרויקטים שליווה או שהוא עדיין מלווה. המשרד מייצג גם מספר מצומצם של יזמים בתחום התמ"א. "לעולם לא נייצג את שני הצדדים בפרויקט", מדגישה עו"ד רוני איל-להב, "ואף יותר מכך, לעולם לא נייצג דיירים בפרויקט שמתבצע על ידי יזם שהוא לקוח פעיל של המשרד, משום שיש בכך טעם לפגם". 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988