תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

חברת בית חסון - מובילה בתמ"א 38 בהוד השרון לשנת 2017-2018 לפי דירוג המדד להתחדשות עירונית

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית
המדד להתחדשות עירונית

תוכן שיווקי

בית חסון יזמות ובנייה, פועלת שש שנים במסגרת התחדשות עירונית. פרויקט התמ"א הראשון של בית חסון היה שני בניינים ברחוב מולדת 4 בהוד-השרון, שהסתיים בהצלחה רבה. בימים אלה בונה בית חסון 15 בניינים במסגרת תמ"א-38 , ביניהם עוד שני בניינים בהוד-השרון, שני בניינים נוספים בהרצליה, שני פרויקטים ברמת-השרון; ובקריית-אונו - פרויקט של 44 דירות חדשות במסגרת תמ"א. בית חסון, מקבוצת פריזט-חסון, היא חברה העוסקת בייזום ובבניה במסגרת התחדשות עירונית באזור השרון והמרכז.

החברה עוסקת בתחום חיזוק מבנים, תמ"א-1/38 ; וכן בתחום הריסה. ובנייה מחדש, תמ"א 2/38 קבוצת פריזט-חסון היא בעלת ותק של 60 שנה בתחום הבנייה. לאורך כל שנות פעילותה בנתה הקבוצה אלפי יחידות-דיור במרכז הארץ ובשרון, כשהיא שומרת על מובילות ומקפידה על בנייה איכותית בחומרים הטובים ביותר שיש, ובטכניקות הבנייה החדישות והעדכניות ביותר. בתחום התמ"א פריזט מתמקדת באזור השרון, כי החברה ממוקמת בהוד-השרון ומוכרת בה מאוד: "בנינו חצי מהוד-השרון", מצהיר שלומי חסון, מנכ"ל-משותף בקבוצה. קבוצת החברות היא בעלת סיווג קבלני לבנייה למגורים, הגבוה ביותר - ג‘ 5. ’בית חסון‘ היא חברה משפחתית שבעלי המניות והמנהלים בה, הם שלומי חסון ורעייתו עדנה חסון, שזכו פעמיים בפרס מצוינות ארצי בתחום הבנייה; ליאור חסון (בנו) וניר דורני. דנה חסון (הבת) היא מנהלת השיווק והמכירות של בית חסון.

לדברי שלומי חסון: "היותה של בית חסון חלק מקבוצת פריזט-חסון מבטיחה לה ניסיון עתיר שנים, קהל לקוחות נאמן וחוסן כלכלי. היתרון שלנו - לאחר קרוב ל 60- שנה בבנייה, אנחנו בעלי ניסיון רב, ואנו בונים בעצמנו את הפרויקטים שבהם אנחנו היזמים. מעולם לא הוצאנו פרויקט לקבלן בנייה, ואנחנו מסוגלים לבנות במקביל 5-6 פרויקטים במסגרת תמ"א-38 . בכל פרויקט מקימים שותפות מוגבלת, כי זה נוח מינהלית. זה לא מוריד את החברה-האם מהאחריות. 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988